Firma kurierska z nowymi magazynami

C

20-11-2012

  Firma K-EX uruchomiła w tym roku 6 nowych magazynów. Od 9 listopada br. działa najnowszy - w Opolu. Jest to magazyn o powierzchni 602 m kw. Oprócz Opola nowe magazyny zostały w tym roku uruchomione również m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Radomiu, Lublinie.     Największy - działający od 1 czerwca w Krakowie - ma powierzchnię 2 300 m kw., posiada specjalne doki umożliwiające równoczesny załadunek i rozładunek dwóch tirów. W magazynie codziennie przyjmowanych do doręczenia jest ok. 2 tysiące paczek, kolejne 3 tysiące są wysyłane.   Kolejny nowy magazyn firma uruchomi na początku przyszłego roku w Bielsku-Białej.

 

magazino2012Firma K-EX uruchomiła w tym roku 6 nowych magazynów. Od 9 listopada br. działa najnowszy – w Opolu. Jest to magazyn o powierzchni 602 m kw. Oprócz Opola nowe magazyny zostały w tym roku uruchomione również m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Radomiu, Lublinie.

 

 


Największy – działający od 1 czerwca w Krakowie – ma powierzchnię 2 300 m kw., posiada specjalne doki umożliwiające równoczesny załadunek i rozładunek dwóch tirów. W magazynie codziennie przyjmowanych do doręczenia jest ok. 2 tysiące paczek, kolejne 3 tysiące są wysyłane.

 

Kolejny nowy magazyn firma uruchomi na początku przyszłego roku w Bielsku-Białej.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C