Firma nagradza najlepsze prace magisterskie o Zarządzaniu Łańcuchem Dostaw

C

06-11-2012

  Menlo Worldwide Logistics wspiera akademickie osiągnięcia w tematyce zarządzania łańcuchem dostaw. Firma jest zwierzchnikiem profesjonalnego szkolenia na polu inwestycji w edukacje na całym świecie. Nieustannie wspiera program studiów magisterskich o kierunku Zarządzania Łańcuchem Dostaw na Uniwersytecie w Tillburgu w Holandii.       Dla najlepszych prac magisterskich fundowane są nagrody "Menlo Best Thesis", mające na celu motywowanie studentów do badań w tej dziedzinie. Pierwsze miejsce nagradzane jest kwotą 500 euro. Firma niedawno wzięła udział w ocenianiu i prezentowaniu nagrody za najlepszą pracę badawczą, którą zdobyła Lotte Diepenmaat (na zdj). Jury, pod przewodnictwem Profesora Vos, podkreśliło bardzo krytyczną analizę literatury, dobrze sformułowaną tezę i wnikliwe i jasne przedstawienie tematu nagrodzonej pracy. Drugie miejsce zajął Rutger Soffers, zaś trzecie - Sanne Jansen.

 

lottteMenlo Worldwide Logistics wspiera akademickie osiągnięcia w tematyce zarządzania łańcuchem dostaw. Firma jest zwierzchnikiem profesjonalnego szkolenia na polu inwestycji w edukacje na całym świecie. Nieustannie wspiera program studiów magisterskich o kierunku Zarządzania Łańcuchem Dostaw na Uniwersytecie w Tillburgu w Holandii.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Dla najlepszych prac magisterskich fundowane są nagrody “Menlo Best Thesis”, mające na celu motywowanie studentów do badań w tej dziedzinie. Pierwsze miejsce nagradzane jest kwotą 500 euro.


Firma niedawno wzięła udział w ocenianiu i prezentowaniu nagrody za najlepszą pracę badawczą, którą zdobyła Lotte Diepenmaat (na zdj). Jury, pod przewodnictwem Profesora Vos, podkreśliło bardzo krytyczną analizę literatury, dobrze sformułowaną tezę i wnikliwe i jasne przedstawienie tematu nagrodzonej pracy. Drugie miejsce zajął Rutger Soffers, zaś trzecie – Sanne Jansen.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C