Firma nagrodzona za przestrzeganie najwyższych standardów w obszarze BHP

C

31-10-2012

  DB Schenker Logistics otrzymał certyfikat "Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy" już po raz kolejny, a ów tytuł będzie przysługiwał firmie przez najbliższe 2 lata. Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy działająca przy Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w Państwowym Instytucie Badawczym (CIOP-BIP) doceniła rozwój systemów bezpieczeństwa w DB Schenker Logistics, a także wdrażanie modelów zarządzania, które uwzględniają zasady BHP.     - Kolejny certyfikat Lidera Bezpiecznej Pracy dla naszej firmy jest dowodem na to, że stale doskonalimy rozwiązania i sięgamy po najnowsze osiągnięcia techniki i nauki w tym zakresie. Wysokiej klasy niezależni specjaliści z dziedziny bezpieczeństwa pracy dostrzegli i docenili wysiłek pracowników naszej firmy  ? mówi Tadeusz Leszczyński, szef bezpieczeństwa produkcji i ekologii Schenker Sp. z o.o. DB Schenker Logistics jest członkiem Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, działającego przy CIOP-PIB, już od 1999 roku. Forum zrzesza ponad 100 największych polskich przedsiębiorstw i instytucji, dla których jednym z priorytetów jest poprawa warunków, bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w środowisku pracy.   Do ważnych zadań forum w tym zakresie należy działanie na rzecz wdrażania programu "Dostosowywanie warunków pracy w Polsce do standardów Unii Europejskiej".

 

czapkiaDB Schenker Logistics otrzymał certyfikat “Złotej Karty Lidera Bezpiecznej Pracy” już po raz kolejny, a ów tytuł będzie przysługiwał firmie przez najbliższe 2 lata. Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy działająca przy Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w Państwowym Instytucie Badawczym (CIOP-BIP) doceniła rozwój systemów bezpieczeństwa w DB Schenker Logistics, a także wdrażanie modelów zarządzania, które uwzględniają zasady BHP.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 


– Kolejny certyfikat Lidera Bezpiecznej Pracy dla naszej firmy jest dowodem na to, że stale doskonalimy rozwiązania i sięgamy po najnowsze osiągnięcia techniki i nauki w tym zakresie. Wysokiej klasy niezależni specjaliści z dziedziny bezpieczeństwa pracy dostrzegli i docenili wysiłek pracowników naszej firmy  ? mówi Tadeusz Leszczyński, szef bezpieczeństwa produkcji i ekologii Schenker Sp. z o.o.


DB Schenker Logistics jest członkiem Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, działającego przy CIOP-PIB, już od 1999 roku. Forum zrzesza ponad 100 największych polskich przedsiębiorstw i instytucji, dla których jednym z priorytetów jest poprawa warunków, bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w środowisku pracy.

 

Do ważnych zadań forum w tym zakresie należy działanie na rzecz wdrażania programu “Dostosowywanie warunków pracy w Polsce do standardów Unii Europejskiej”.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C