Firma No Limit wynajęła dwa magazyny

C

28-01-2013

  Specjalizująca się w usługach z zakresu logistyki kontraktowej oraz dystrybucji krajowej i zagranicznej firma zawarła na przełomie roku dwie transakcje najmu dotyczące powierzchni magazynowych w Pruszkowskim Centrum Dystrybucyjnym firmy Problem oraz w Panattoni Park Wrocław I. Pośrednikiem w obu transakcjach była firma Jones Lang LaSalle.       Lokalizacja w Pruszkowie o powierzchni 13 tys. mkw. pełnić będzie rolę centralnego magazynu, obsługującego kluczowych klientów firmy No Limit. Wynajęty we wrocławskim parku firmy Panattoni moduł będzie mniejszy - 2,2 tys. mkw. -  i posłuży jako nowa lokalizacja punktu przeładunkowego. Umowa zawarta przez No Limit to nie jedyna transakcja, w której w ostatnich miesiącach pośredniczyła firma Jones Lang LaSalle. Dzięki zaangażowaniu konsultantów z zespołu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, wchodząca w skład Grupy PWN spółka Azymut zwiększyła wynajmowaną w SEGRO Tulipan Park Stryków powierzchnię o niemal 5 tys. mkw. Tym samym, firma w dwóch budynkach zajmować będzie 21 tys. mkw. Dogodną lokalizację na prowadzenie działalności oraz dystrybucji infrastruktury sieciowej i akcesoriów teleinformatycznych na terenie Warszawy znalazła również firma AJM. Spółka wynajęła 600 mkw. w centrum dystrybucyjnym City Point Valad Europa, zlokalizowanym w przemysłowej części dzielnicy Targówek.

 

ppwroclawSpecjalizująca się w usługach z zakresu logistyki kontraktowej oraz dystrybucji krajowej i zagranicznej firma zawarła na przełomie roku dwie transakcje najmu dotyczące powierzchni magazynowych w Pruszkowskim Centrum Dystrybucyjnym firmy Problem oraz w Panattoni Park Wrocław I. Pośrednikiem w obu transakcjach była firma Jones Lang LaSalle.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


Lokalizacja w Pruszkowie o powierzchni 13 tys. mkw. pełnić będzie rolę centralnego magazynu, obsługującego kluczowych klientów firmy No Limit. Wynajęty we wrocławskim parku firmy Panattoni moduł będzie mniejszy – 2,2 tys. mkw. –  i posłuży jako nowa lokalizacja punktu przeładunkowego.


Umowa zawarta przez No Limit to nie jedyna transakcja, w której w ostatnich miesiącach pośredniczyła firma Jones Lang LaSalle. Dzięki zaangażowaniu konsultantów z zespołu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych, wchodząca w skład Grupy PWN spółka Azymut zwiększyła wynajmowaną w SEGRO Tulipan Park Stryków powierzchnię o niemal 5 tys. mkw.


Tym samym, firma w dwóch budynkach zajmować będzie 21 tys. mkw. Dogodną lokalizację na prowadzenie działalności oraz dystrybucji infrastruktury sieciowej i akcesoriów teleinformatycznych na terenie Warszawy znalazła również firma AJM. Spółka wynajęła 600 mkw. w centrum dystrybucyjnym City Point Valad Europa, zlokalizowanym w przemysłowej części dzielnicy Targówek.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C