Firma podpisała kolejne umowy partnerskie

C

17-05-2013

  Pall-Ex Polska, która w sierpniu br. planuje rozpoczęcie działalności na polskim rynku, podpisała kolejne umowy o współpracy z przewoźnikami. Do polskiej sieci Pall-Ex dołączyły dwie firmy o zupełnie innej skali działania: DTS Express, firma rodzinna z woj. warmińsko-mazurskiego oraz zatrudniająca 100 pracowników spółka FF Fracht z woj. dolnośląskiego.     DTS Express i FF Fracht dołączyły do grona ponad 200 firm współpracujących z Pall-Ex w 5 krajach Europy.   - Na całym świecie Pall-Ex współpracuje z zarówno małymi rodzinnymi firmami, jak i dużymi operatorami logistycznymi, zapewniając im możliwość pozyskiwania nowych zleceń. Taką strategię realizujemy także w Polsce, czego dowodem jest przykład firm DTS Express i FF Fracht. To firmy o zupełnie różnej skali działania - mówi Karolina Gil, Dyrektor ds. Sprzedaży w Pall-Ex Polska.   DTS Express to rodzinna firma transportowa działająca od 2007 roku w województwie warmińsko - mazurskim. Świadczy usługi z zakresu spedycji, transportu całopojazdowego i drobnicowego oraz wynajmu powierzchni magazynowych. Firma przewozi około 80 palet dziennie do 50 różnych punktów.   Drugą firmą transportową, która zdecydowała się na współpracę z Pall-Ex Polska jest FF Fracht Sp. z o.o. z woj. dolnośląskiego. Firma działa na rynku transportowym od 1992 roku, a przewozy na paletach realizuje od 9 lat. FF Fracht świadczy usługi z zakresu transportu drogowego, ponadgabarytowego, lotniczego, morskiego, logistyki mebli czy wynajmu powierzchni magazynowych. Zatrudnia obecnie 100 pracowników i posiada flotę 60 pojazdów spełniających normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6.   W sieci Pall-Ex w pięciu krajach Europy działa ponad 200 niezależnych Partnerów Regionalnych, którzy rocznie realizują transporty ponad 3 milionów palet. Do 2015 roku Pall-Ex przewiduje uruchomienie oddziałów w 15 krajach na Starym Kontynencie, m.in. w Turcji, w Niemczech, w krajach Beneluksu, w Skandynawii oraz w Czechach i na Słowacji. Dzięki temu nawet małe, lokalne firmy transportowe będą mogły realizować przewozy międzynarodowe.   W Polsce sieć rozpoczęła działalność w ubiegłym roku, w sierpniu br. planuje realizację pierwszych przewozów.  

 

palleks1Pall-Ex Polska, która w sierpniu br. planuje rozpoczęcie działalności na polskim rynku, podpisała kolejne umowy o współpracy z przewoźnikami. Do polskiej sieci Pall-Ex dołączyły dwie firmy o zupełnie innej skali działania: DTS Express, firma rodzinna z woj. warmińsko-mazurskiego oraz zatrudniająca 100 pracowników spółka FF Fracht z woj. dolnośląskiego.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 


DTS Express i FF Fracht dołączyły do grona ponad 200 firm współpracujących z Pall-Ex w 5 krajach Europy.

 

– Na całym świecie Pall-Ex współpracuje z zarówno małymi rodzinnymi firmami, jak i dużymi operatorami logistycznymi, zapewniając im możliwość pozyskiwania nowych zleceń. Taką strategię realizujemy także w Polsce, czego dowodem jest przykład firm DTS Express i FF Fracht. To firmy o zupełnie różnej skali działania – mówi Karolina Gil, Dyrektor ds. Sprzedaży w Pall-Ex Polska.

 

DTS Express to rodzinna firma transportowa działająca od 2007 roku w województwie warmińsko – mazurskim. Świadczy usługi z zakresu spedycji, transportu całopojazdowego i drobnicowego oraz wynajmu powierzchni magazynowych. Firma przewozi około 80 palet dziennie do 50 różnych punktów.

 

Drugą firmą transportową, która zdecydowała się na współpracę z Pall-Ex Polska jest FF Fracht Sp. z o.o. z woj. dolnośląskiego. Firma działa na rynku transportowym od 1992 roku, a przewozy na paletach realizuje od 9 lat. FF Fracht świadczy usługi z zakresu transportu drogowego, ponadgabarytowego, lotniczego, morskiego, logistyki mebli czy wynajmu powierzchni magazynowych. Zatrudnia obecnie 100 pracowników i posiada flotę 60 pojazdów spełniających normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6.

 

W sieci Pall-Ex w pięciu krajach Europy działa ponad 200 niezależnych Partnerów Regionalnych, którzy rocznie realizują transporty ponad 3 milionów palet. Do 2015 roku Pall-Ex przewiduje uruchomienie oddziałów w 15 krajach na Starym Kontynencie, m.in. w Turcji, w Niemczech, w krajach Beneluksu, w Skandynawii oraz w Czechach i na Słowacji. Dzięki temu nawet małe, lokalne firmy transportowe będą mogły realizować przewozy międzynarodowe.

 

W Polsce sieć rozpoczęła działalność w ubiegłym roku, w sierpniu br. planuje realizację pierwszych przewozów.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C