Firma rekrutuje najlepszych pracowników on-line

C

27-09-2012

  FIEGE wdrożyła system do elektronicznej rekrutacji - eRecruiter. Praca z systemem pozwala na selekcję najbardziej trafnych aplikacji i w związku z tym budowę zespołu profesjonalistów, którzy umożliwiają jej dalszy rozwój.           - Doświadczenie i wiedza naszych pracowników jest największym kapitałem naszej firmy i dlatego zwracamy uwagę, aby w wyniku odpowiedniej rekrutacji osoby u nas zatrudniane miały właściwe kwalifikacje - mówi Olga Hil, specjalistka HR w FIEGE Sp. z o.o. System pozwolił też na zaangażowanie w projekty rekrutacyjne kierowników różnych działów - eRecruiter umożliwia i profesjonalne podejście do zarządzania procesami rekrutacji i selekcji. System jest bardzo przyjazny i intuicyjny dla użytkowników, dzięki czemu nasi menadżerowie bardzo chętnie angażują się w proces rekrutacji. Zależy nam na korzystaniu z programu, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz możliwością zarządzania bazą danych kandydatów, bo to znacząco wpływa na efektywność rekrutacji  - dodaje Olga Hil. Specjalistka podkreśla, że praca z eRecruiterem umożliwia szybkie i skuteczne zarządzanie procesami rekrutacji, ale nie bez znaczenia jest dla również bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych oraz znaczące usprawnienie procesów przepływu informacji wewnątrz firmy.

 

rekruterFIEGE wdrożyła system do elektronicznej rekrutacji – eRecruiter. Praca z systemem pozwala na selekcję najbardziej trafnych aplikacji i w związku z tym budowę zespołu profesjonalistów, którzy umożliwiają jej dalszy rozwój.

 

 

 

 

 

Doświadczenie i wiedza naszych pracowników jest największym kapitałem naszej firmy i dlatego zwracamy uwagę, aby w wyniku odpowiedniej rekrutacji osoby u nas zatrudniane miały właściwe kwalifikacje – mówi Olga Hil, specjalistka HR w FIEGE Sp. z o.o. System pozwolił też na zaangażowanie w projekty rekrutacyjne kierowników różnych działów


eRecruiter umożliwia i profesjonalne podejście do zarządzania procesami rekrutacji i selekcji. System jest bardzo przyjazny i intuicyjny dla użytkowników, dzięki czemu nasi menadżerowie bardzo chętnie angażują się w proces rekrutacji. Zależy nam na korzystaniu z programu, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz możliwością zarządzania bazą danych kandydatów, bo to znacząco wpływa na efektywność rekrutacji  – dodaje Olga Hil.


Specjalistka podkreśla, że praca z eRecruiterem umożliwia szybkie i skuteczne zarządzanie procesami rekrutacji, ale nie bez znaczenia jest dla również bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych oraz znaczące usprawnienie procesów przepływu informacji wewnątrz firmy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C