Firma rekrutuje najlepszych pracowników on-line

C

27-09-2012

  FIEGE wdrożyła system do elektronicznej rekrutacji - eRecruiter. Praca z systemem pozwala na selekcję najbardziej trafnych aplikacji i w związku z tym budowę zespołu profesjonalistów, którzy umożliwiają jej dalszy rozwój.           - Doświadczenie i wiedza naszych pracowników jest największym kapitałem naszej firmy i dlatego zwracamy uwagę, aby w wyniku odpowiedniej rekrutacji osoby u nas zatrudniane miały właściwe kwalifikacje - mówi Olga Hil, specjalistka HR w FIEGE Sp. z o.o. System pozwolił też na zaangażowanie w projekty rekrutacyjne kierowników różnych działów - eRecruiter umożliwia i profesjonalne podejście do zarządzania procesami rekrutacji i selekcji. System jest bardzo przyjazny i intuicyjny dla użytkowników, dzięki czemu nasi menadżerowie bardzo chętnie angażują się w proces rekrutacji. Zależy nam na korzystaniu z programu, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz możliwością zarządzania bazą danych kandydatów, bo to znacząco wpływa na efektywność rekrutacji  - dodaje Olga Hil. Specjalistka podkreśla, że praca z eRecruiterem umożliwia szybkie i skuteczne zarządzanie procesami rekrutacji, ale nie bez znaczenia jest dla również bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych oraz znaczące usprawnienie procesów przepływu informacji wewnątrz firmy.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

rekruterFIEGE wdrożyła system do elektronicznej rekrutacji – eRecruiter. Praca z systemem pozwala na selekcję najbardziej trafnych aplikacji i w związku z tym budowę zespołu profesjonalistów, którzy umożliwiają jej dalszy rozwój.

 

 

 

 

 

Doświadczenie i wiedza naszych pracowników jest największym kapitałem naszej firmy i dlatego zwracamy uwagę, aby w wyniku odpowiedniej rekrutacji osoby u nas zatrudniane miały właściwe kwalifikacje – mówi Olga Hil, specjalistka HR w FIEGE Sp. z o.o. System pozwolił też na zaangażowanie w projekty rekrutacyjne kierowników różnych działów


eRecruiter umożliwia i profesjonalne podejście do zarządzania procesami rekrutacji i selekcji. System jest bardzo przyjazny i intuicyjny dla użytkowników, dzięki czemu nasi menadżerowie bardzo chętnie angażują się w proces rekrutacji. Zależy nam na korzystaniu z programu, który charakteryzuje się dużą elastycznością oraz możliwością zarządzania bazą danych kandydatów, bo to znacząco wpływa na efektywność rekrutacji  – dodaje Olga Hil.


Specjalistka podkreśla, że praca z eRecruiterem umożliwia szybkie i skuteczne zarządzanie procesami rekrutacji, ale nie bez znaczenia jest dla również bezpieczeństwo przechowywanych danych osobowych oraz znaczące usprawnienie procesów przepływu informacji wewnątrz firmy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C