Firma rozbudowuje siedzibę w Phalsbourgu

C

30-01-2013

  Operator logistyczny FM Group zdecydował o podjęciu kolejnej inwestycji - tym razem rozbudowuje siedzibę w centrum biurowo-przemysłowym w Phalsbourgu. FM Logistic na całym świecie, także we Francji stawia na zrównoważony rozwój w regionie.  To pomaga wspierać lokalną społeczność, miasto  oraz podnosi  jakość życia pracowników.       O 2000 m2 zwiększy się powierzchnia siedziby francuskiego operatora w wyniku rozpoczętej w styczniu 2013 roku rozbudowy. Prace budowlane mają zakończyć się w marcu 2014 roku, a projekt realizuje spółka NG Concept, wchodząca w skład FM Group.  Do dyspozycji pracowników będzie 6 000 m2 wykonanych w najnowszej technologii, co wpłynie na poprawę warunków pracy (budynek energooszczędny, z nowatorskimi rozwiązaniami wentylacyjnymi). Francuski Zarząd FM Group w składzie: Jacky GERVIS, Prezes Rady Wykonawczej FM Holding; Gilles FAURE, Prezes Bati Logistic reprezentowany przez Pierre?a ORSATTI, Dyrektor NG Concept oraz Dany KOCHER, Burmistrz miasta Phalsbourg, w obecności pracowników  wmurowali kamień węgielny pod inwestycję. To już tradycja u francuskiego potentata. Nowo powstały budynek będzie przeznaczony dla pracowników administracyjnych oraz pracowników wydziałów ds. inżynieryjnych.  

 

fmlogisticOperator logistyczny FM Group zdecydował o podjęciu kolejnej inwestycji – tym razem rozbudowuje siedzibę w centrum biurowo-przemysłowym w Phalsbourgu. FM Logistic na całym świecie, także we Francji stawia na zrównoważony rozwój w regionie.  To pomaga wspierać lokalną społeczność, miasto  oraz podnosi  jakość życia pracowników.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 


O 2000 m2 zwiększy się powierzchnia siedziby francuskiego operatora w wyniku rozpoczętej w styczniu 2013 roku rozbudowy. Prace budowlane mają zakończyć się w marcu 2014 roku, a projekt realizuje spółka NG Concept, wchodząca w skład FM Group.  Do dyspozycji pracowników będzie 6 000 m2 wykonanych w najnowszej technologii, co wpłynie na poprawę warunków pracy (budynek energooszczędny, z nowatorskimi rozwiązaniami wentylacyjnymi).


Francuski Zarząd FM Group w składzie: Jacky GERVIS, Prezes Rady Wykonawczej FM Holding; Gilles FAURE, Prezes Bati Logistic reprezentowany przez Pierre?a ORSATTI, Dyrektor NG Concept oraz Dany KOCHER, Burmistrz miasta Phalsbourg, w obecności pracowników  wmurowali kamień węgielny pod inwestycję. To już tradycja u francuskiego potentata.


Nowo powstały budynek będzie przeznaczony dla pracowników administracyjnych oraz pracowników wydziałów ds. inżynieryjnych.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C