Firma wdraża nowoczesny WMS u kolejnych klientów

C

16-11-2012

  ROHLIG SUUS Logistics  udostępnia swoim klientom system RedPrairie. W ciągu kilku miesięcy operator wdrożył zarządzanie logistyką w oparciu o RedPrairie u kilku swoich klientów z branży: spożywczej, wyposażenia wnętrz, AGD/RTV. Jest również trakcie kolejnych wdrożeń, m.in. u czołowego producenta sprzętu elektronicznego na świecie.     WMS wdrożony przez ROHLIG SUUS Logistics wyróżnia przede wszystkim bogaty zakres funkcjonalności oraz wyjątkowa łatwość konfiguracji, co pozwala na idealne odwzorowanie potrzeb i wymagań klienta przy obsłudze procesu logistycznego. Elastyczność i łatwość programowania w systemie skraca cały proces wdrożenia. Operator bardzo sprawnie może zaprojektować obsługę operacji, system raportowania, komunikację i inne obszary współpracy. Rezultatem końcowym jest osiągnięcie maksymalnej efektywności w zarządzaniu procesami logistycznymi oraz optymalizacja kosztów i zasobów. Niezaprzeczalną korzyścią jest umożliwienie szybkiego dostępu do informacji związanych z gospodarką magazynową. Klient w czasie rzeczywistym może sprawdzać stany magazynowe, zamówienia i wysyłki towarów czy przeglądać raporty. Przepływ informacji jest natychmiastowy.

 

17listopada2012wmsROHLIG SUUS Logistics  udostępnia swoim klientom system RedPrairie. W ciągu kilku miesięcy operator wdrożył zarządzanie logistyką w oparciu o RedPrairie u kilku swoich klientów z branży: spożywczej, wyposażenia wnętrz, AGD/RTV. Jest również trakcie kolejnych wdrożeń, m.in. u czołowego producenta sprzętu elektronicznego na świecie.


 

 


WMS wdrożony przez ROHLIG SUUS Logistics wyróżnia przede wszystkim bogaty zakres funkcjonalności oraz wyjątkowa łatwość konfiguracji, co pozwala na idealne odwzorowanie potrzeb i wymagań klienta przy obsłudze procesu logistycznego. Elastyczność i łatwość programowania w systemie skraca cały proces wdrożenia. Operator bardzo sprawnie może zaprojektować obsługę operacji, system raportowania, komunikację i inne obszary współpracy. Rezultatem końcowym jest osiągnięcie maksymalnej efektywności w zarządzaniu procesami logistycznymi oraz optymalizacja kosztów i zasobów.


Niezaprzeczalną korzyścią jest umożliwienie szybkiego dostępu do informacji związanych z gospodarką magazynową. Klient w czasie rzeczywistym może sprawdzać stany magazynowe, zamówienia i wysyłki towarów czy przeglądać raporty. Przepływ informacji jest natychmiastowy.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C