FlexLink przedłuża współpracę z Kuehne + Nagel w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw

C

22-01-2014

FlexLink, jeden z wiodących światowych producentów elastycznych przenośników i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, przedłużył o dwa lata współpracę z firmą Kuehne + Nagel jako swojego wyłącznego dostawcy usług logistycznych i transportowych.         W ramach współpracy, która rozpoczęła się w 2012 roku, Kuehne + Nagel zarządza całym transportem międzynarodowym z globalnego hubu FlexLinka zlokalizowanego w Poznaniu. Firma obsługuje transport lotniczy i morski do ponad 30 miejsc docelowych na całym świecie, jak i ładunki LTL i drobnicowe na terenie Europy.   Umowa obejmuje również odprawę celną i tym samym spełnia wszystkie wymagania logistyczne firmy FlexLink i jej klientów w zakresie usług ?door-to-door?.   Svante Anderholm, CEO FlexLink, podsumował współpracę: ?Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego partnera logistycznego, z którym pracujemy już dwa lata w zakresie obsługi naszej globalnej sieci partnerów w ponad 60 państwach na całym świecie. Jesteśmy pewni, że przedłużenie współpracy przyniesie skutek w postaci dalszej optymalizacji łańcucha dostaw. W przyszłości rozważamy możliwość powierzenia Kuehne + Nagel wybranej część naszych operacji magazynowych.?

kuehne20133FlexLink, jeden z wiodących światowych producentów elastycznych przenośników i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, przedłużył o dwa lata współpracę z firmą Kuehne + Nagel jako swojego wyłącznego dostawcy usług logistycznych i transportowych.

 

 

 

 

W ramach współpracy, która rozpoczęła się w 2012 roku, Kuehne + Nagel zarządza całym transportem międzynarodowym z globalnego hubu FlexLinka zlokalizowanego w Poznaniu. Firma obsługuje transport lotniczy i morski do ponad 30 miejsc docelowych na całym świecie, jak i ładunki LTL i drobnicowe na terenie Europy.

 

Umowa obejmuje również odprawę celną i tym samym spełnia wszystkie wymagania logistyczne firmy FlexLink i jej klientów w zakresie usług ?door-to-door?.

 

Svante Anderholm, CEO FlexLink, podsumował współpracę:

?Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego partnera logistycznego, z którym pracujemy już dwa lata w zakresie obsługi naszej globalnej sieci partnerów w ponad 60 państwach na całym świecie. Jesteśmy pewni, że przedłużenie współpracy przyniesie skutek w postaci dalszej optymalizacji łańcucha dostaw. W przyszłości rozważamy możliwość powierzenia Kuehne + Nagel wybranej część naszych operacji magazynowych.?

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C