FM Logistic i Geis w P3 Poznań

C

15-12-2016

P3 postawił pierwszą kolumnę z okazji rozpoczęcia rozbudowy parku Logistycznego P3 Poznań o powierzchni 30 000 m2. Blisko połowa tej powierzchni powstaje jako powierzchnia Build-to-Suit dla firm logistycznych FM Logistic (7 200 m2) i Geis (5 655 m2). Jest to trzecia budowa rozpoczęta przez P3 w Polsce w tym roku, włączając w to nowy budynek w parku P3 Piotrków, którego budowa ruszyła wiosną i nowy budynek w parku P3 Błonie koło Warszawy, którego budowa rozpoczęła się w zeszłym tygodniu.   Piotr Sukiennik, Dyrektor Generalny FM Logistic na Europę Środkową, powiedział „Współpracujemy z P3 w wielu krajach europejskich, co pozwala nam na stwierdzenie, że jest to niezawodny deweloper, który potrafi dopasować się do wymagań klientów. Mamy już magazyny w dwóch parkach P3 w Polsce – w Mszczonowie i Piotrkowie, a teraz będziemy mieli także w Poznaniu – i z niecierpliwością liczymy na kontynuację dalszego, dynamicznego rozwoju i naszej udanej współpracy.”   Adam Kwiatkowski, wiceprezes Grupy Geis w Polsce: „Ze względu na specyfikę naszej działalności potrzebowaliśmy magazynu skrojonego na miarę. Kluczowe było dla nas zaplanowanie na stosunkowo niewielkiej powierzchni dużej liczby bram kurierskich i doków. P3 doskonale sprostał naszym oczekiwaniom i wymaganiom. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą tak otwartą na potrzeby swoich najemców.”   „Zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową w Poznaniu sprawiło, że rozpoczęliśmy budowę trzech kolejnych budynków w naszym parku. Jako deweloper kontynuujemy trend wprowadzenia ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań dla swoich obiektów i te nowe magazyny nie będą wyjątkiem. Jesteśmy także bardzo skupieni na potrzebach naszych klientów, czego efektem jest zawsze bardzo duże zainteresowanie powierzchniami, które budujemy. Powierzchnie, które budujemy dla FM Logistics i Geis zostały zaprojektowane tak, aby spełniać ich indywidualne oczekiwania.”  mówi Piotr Bzowski, Leasing & Development Director P3 w Polsce.   Magazyn FM Logistic będzie miał 12m wysokości, o 2 m więcej niż standardowy obiekt, będzie także wyposażony w większą ilość doków. Z kolei dopasowując się do wymagań najemcy Geis P3 zaprojektowało dla firmy 30 bram kurierskich i 29 doków. Budynki będą gotowe do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.   P3 park Poznań znajduje się blisko drogi dwupasmowej nr S11 połączonej z autostradą A2. Autostrada zapewnia łączność na wschód z Warszawą oraz na zachód z Berlinem. W okolicach Gądek działają połączenia transportu publicznego.  

P3Pzn 1P3 postawił pierwszą kolumnę z okazji rozpoczęcia rozbudowy parku Logistycznego P3 Poznań o powierzchni 30 000 m2. Blisko połowa tej powierzchni powstaje jako powierzchnia Build-to-Suit dla firm logistycznych FM Logistic (7 200 m2) i Geis (5 655 m2). Jest to trzecia budowa rozpoczęta przez P3 w Polsce w tym roku, włączając w to nowy budynek w parku P3 Piotrków, którego budowa ruszyła wiosną i nowy budynek w parku P3 Błonie koło Warszawy, którego budowa rozpoczęła się w zeszłym tygodniu.

 

Piotr Sukiennik, Dyrektor Generalny FM Logistic na Europę Środkową, powiedział „Współpracujemy z P3 w wielu krajach europejskich, co pozwala nam na stwierdzenie, że jest to niezawodny deweloper, który potrafi dopasować się do wymagań klientów. Mamy już magazyny w dwóch parkach P3 w Polsce – w Mszczonowie i Piotrkowie, a teraz będziemy mieli także w Poznaniu – i z niecierpliwością liczymy na kontynuację dalszego, dynamicznego rozwoju i naszej udanej współpracy.”

 

Adam Kwiatkowski, wiceprezes Grupy Geis w Polsce: „Ze względu na specyfikę naszej działalności potrzebowaliśmy magazynu skrojonego na miarę. Kluczowe było dla nas zaplanowanie na stosunkowo niewielkiej powierzchni dużej liczby bram kurierskich i doków. P3 doskonale sprostał naszym oczekiwaniom i wymaganiom. Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą tak otwartą na potrzeby swoich najemców.”

 

Zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową w Poznaniu sprawiło, że rozpoczęliśmy budowę trzech kolejnych budynków w naszym parku. Jako deweloper kontynuujemy trend wprowadzenia ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań dla swoich obiektów i te nowe magazyny nie będą wyjątkiem. Jesteśmy także bardzo skupieni na potrzebach naszych klientów, czego efektem jest zawsze bardzo duże zainteresowanie powierzchniami, które budujemy. Powierzchnie, które budujemy dla FM Logistics i Geis zostały zaprojektowane tak, aby spełniać ich indywidualne oczekiwania.”  mówi Piotr Bzowski, Leasing & Development Director P3 w Polsce.

 

Magazyn FM Logistic będzie miał 12m wysokości, o 2 m więcej niż standardowy obiekt, będzie także wyposażony w większą ilość doków. Z kolei dopasowując się do wymagań najemcy Geis P3 zaprojektowało dla firmy 30 bram kurierskich i 29 doków. Budynki będą gotowe do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

 

P3 park Poznań znajduje się blisko drogi dwupasmowej nr S11 połączonej z autostradą A2. Autostrada zapewnia łączność na wschód z Warszawą oraz na zachód z Berlinem. W okolicach Gądek działają połączenia transportu publicznego.

 

P3Pzn 2

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C