FM Logistic rozpoczyna współpracę z Auchan na Węgrzech

C

24-09-2013

FM Logistic Hungary Ltd. i Auchan Hungary Ltd. podpisały umowę na dostarczanie usług logistycznych w sektorze owoców i warzyw.           Zgodnie z ustaleniami, długoterminowa umowa z FM Logistic obejmuje obsługę transportu w temperaturach kontrolowanych do 19 sklepów na Węgrzech, w tym odbiór produktów, obsługę i przygotowanie dostawy, załadunek i zagospodarowanie pustych skrzynek, jak również zarządzanie przepływami produktów w systemie informatycznym sprzedaży detalicznej.     Filozofia, a także sposób działania Auchan i FM Logistic są dość podobne z uwagi na preferowany rozwój organiczny i historyczny. Ponieważ obie firmy są firmami rodzinnymi nie notowanymi na giełdzie, FM Logistic i Auchan wdrażają postępową politykę oraz kontrolowany rozwój międzynarodowy z koncentracją na własnych inwestycjach w trzech priorytetowych obszarach rozwoju: Europa Zachodnia, Środkowo-Wschodnia i Azja.     Ten strategiczny wybór powoduje, że obie firmy zajmują stałe pozycje w krajach, w których są obecne.  

auchan-fmlogisticsFM Logistic Hungary Ltd. i Auchan Hungary Ltd. podpisały umowę na dostarczanie usług logistycznych w sektorze owoców i warzyw.

 

 

 

 

 

Zgodnie z ustaleniami, długoterminowa umowa z FM Logistic obejmuje obsługę transportu w temperaturach kontrolowanych do 19 sklepów na Węgrzech, w tym odbiór produktów, obsługę i przygotowanie dostawy, załadunek i zagospodarowanie pustych skrzynek, jak również zarządzanie przepływami produktów w systemie informatycznym sprzedaży detalicznej.

 

 

Filozofia, a także sposób działania Auchan i FM Logistic są dość podobne z uwagi na preferowany rozwój organiczny i historyczny. Ponieważ obie firmy są firmami rodzinnymi nie notowanymi na giełdzie, FM Logistic i Auchan wdrażają postępową politykę oraz kontrolowany rozwój międzynarodowy z koncentracją na własnych inwestycjach w trzech priorytetowych obszarach rozwoju: Europa Zachodnia, Środkowo-Wschodnia i Azja.

 

 

Ten strategiczny wybór powoduje, że obie firmy zajmują stałe pozycje w krajach, w których są obecne.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C