FM Logistic z certyfikatem

C

13-02-2016

W tym roku FM Logistic uzyskał po raz kolejny najwyższy poziom certyfikacji International Food Standard dla firm logistycznych.         W zakresie usług FM Logistic jest, między innymi, transport produktów świeżych, których obsługa wymaga wysokich norm jakościowych. Zwyczajowo są one potwierdzane certyfikatem IFS Food & Logistic. IFS to obecnie standard akceptowany na całym świecie, który z roku na rok zyskuje większą grupę zwolenników. Standard został opracowany przez Federacje Niemieckich Detalistów (HDE) oraz Francuską Federację Handlu i Dystrybucji (IFS Management GmbH). Dzisiaj, standard IFS pokrywa się z wymaganiami BRC. W tym roku podczas procesu ponownej certyfikacji FM Logistic uzyskało najwyższy dotychczas wynik na poziomie 99,46%. Certyfikat potwierdza doskonałą jakość usług w zakresie transportu, magazynowania i dystrybucji produktów świeżych, w tym mięsa czerwonego i białego, drobiu, ryb, nabiału, owoców i warzyw, przemysłowych artykułów zbożowych i cukierniczych oraz pochodnych od tych produktów. - To wynik prawie idealny - mówi Robert Błędek z FM Logistic - Bardzo cieszy nas fakt, że nasze starania o najwyższą jakość znajdują odzwierciedlenie w ocenie ekspertów – dodaje na koniec.  

FM Logistic certyfikat fresh 1W tym roku FM Logistic uzyskał po raz kolejny najwyższy poziom certyfikacji International Food Standard dla firm logistycznych.

 

 

 

 

FM Logistic certyfikat fresh 2W zakresie usług FM Logistic jest, między innymi, transport produktów świeżych, których obsługa wymaga wysokich norm jakościowych. Zwyczajowo są one potwierdzane certyfikatem IFS Food & Logistic. IFS to obecnie standard akceptowany na całym świecie, który z roku na rok zyskuje większą grupę zwolenników. Standard został opracowany przez Federacje Niemieckich Detalistów (HDE) oraz Francuską Federację Handlu i Dystrybucji (IFS Management GmbH). Dzisiaj, standard IFS pokrywa się z wymaganiami BRC.

W tym roku podczas procesu ponownej certyfikacji FM Logistic uzyskało najwyższy dotychczas wynik na poziomie 99,46%. Certyfikat potwierdza doskonałą jakość usług w zakresie transportu, magazynowania i dystrybucji produktów świeżych, w tym mięsa czerwonego i białego, drobiu, ryb, nabiału, owoców i warzyw, przemysłowych artykułów zbożowych i cukierniczych oraz pochodnych od tych produktów.

To wynik prawie idealny – mówi Robert Błędek z FM Logistic – Bardzo cieszy nas fakt, że nasze starania o najwyższą jakość znajdują odzwierciedlenie w ocenie ekspertów – dodaje na koniec.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C