Forum Internacjonalizacji w Transporcie Kolejowym

C

19-08-2016

Na 13 października w Warszawie planowane jest Forum Internacjonalizacji w Transporcie Kolejowym. Jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy osób z branży kolejowej z zakresu umiędzynarodowienia kolei, jak również innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych lub mogących mieć skuteczne zastosowanie dla zachowania bezpieczeństwa i konkurencyjności w tej formie transportu zarówno w Polsce, jak i na świecie. „Istotna jest dla nas również konsolidacja i wzajemna współpraca firm działających we wspomnianym sektorze oraz przepływ informacji między nimi. Jesteśmy pewni, że to przyczyni się do sprawniejszego i bezpieczniejszego funkcjonowania kolejnictwa w naszym kraju"  mówi Adam Jabłoński, wiceprezes Stowarzyszenia Południowy Klaster Kolejowy, organizatora wydarzenia. W ramach Forum planowane jest między innymi wystąpienie gości z Niemiec oraz Austrii, a także ekspertów z Polski. Osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu proszone są o zgłoszenie się pod adresem email: biuro@klasterkolejowy.com.pl. Udział w Forum jest płatny (399 zł+Vat). Patronat nad wydarzeniem dotychczas objęły: - Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza- Polskie Stowarzyszenie Telematyki Transportu - Advantage Austria WKO- Controlling i Zarządzanie- Technika Transportu Szynowego- Wydawnictwo ORGMASZ- Kurier Kolejowy - TVP3 Katowice- Silesia Info Transport  

Forum internacjonalizacjiPKK 150Na 13 października w Warszawie planowane jest Forum Internacjonalizacji w Transporcie Kolejowym. Jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy osób z branży kolejowej z zakresu umiędzynarodowienia kolei, jak również innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych lub mogących mieć skuteczne zastosowanie dla zachowania bezpieczeństwa i konkurencyjności w tej formie transportu zarówno w Polsce, jak i na świecie.

„Istotna jest dla nas również konsolidacja i wzajemna współpraca firm działających we wspomnianym sektorze oraz przepływ informacji między nimi. Jesteśmy pewni, że to przyczyni się do sprawniejszego i bezpieczniejszego funkcjonowania kolejnictwa w naszym kraju”  mówi Adam Jabłoński, wiceprezes Stowarzyszenia Południowy Klaster Kolejowy, organizatora wydarzenia.

W ramach Forum planowane jest między innymi wystąpienie gości z Niemiec oraz Austrii, a także ekspertów z Polski. Osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu proszone są o zgłoszenie się pod adresem email: biuro@klasterkolejowy.com.pl. Udział w Forum jest płatny (399 zł+Vat).

Patronat nad wydarzeniem dotychczas objęły:

– Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza
– Polskie Stowarzyszenie Telematyki Transportu
– Advantage Austria WKO
– Controlling i Zarządzanie
– Technika Transportu Szynowego
– Wydawnictwo ORGMASZ
– Kurier Kolejowy
– TVP3 Katowice
– Silesia Info Transport

 

Forum internacjonalizacjiPKK 720

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C