Fraikin świętuje 10-lecie w Polsce

C

10-06-2016

Fiirma Fraikin, specjalizująca się w krótko- i długoterminowym wynajmie pojazdów ciężarowych, obchodzi właśnie jubileusz dziesięciolecia obecności w Polsce. FIrma charakteryzuje się uniwersalnością oferty – klient reprezentujący dowolną branżę ma do dyspozycji wszelkie typy pojazdów.     Flota Fraikin liczy aktualnie 3 300 samochodów. Firma prowadzi w Polsce 16 oddziałów i zatrudnia ponad stu pracowników. Fraikin stawia na współpracę ze sprawdzonymi partnerami – Jaki jest nasz przepis na sukces? Inteligentne zarządzanie i elastyczność, pozwalające każdorazowo dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Sprawny i niezawodny serwis. Całodobowa dostępność przez 7 dni w tygodniu. Znakomicie zorganizowana i kompetentna załoga – wylicza Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Regionu CEE Fraikin. Okrągłą rocznicę obecności na tutejszym rynku Fraikin będzie świętować w trakcie rocznicowej gali 11 lipca br. w stołecznych Łazienkach Królewskich. Partnerami rocznicowych obchodów są: Iveco i Gras Savoye (Partnerzy Główni), Mercedes-Benz i Carrier Transicold (Partnerzy), Goodyear, Bär Cargolift, Shell i Bridgestone (Mecenasi).  

Fraikin 10-lecie Polska 1Fiirma Fraikin, specjalizująca się w krótko- i długoterminowym wynajmie pojazdów ciężarowych, obchodzi właśnie jubileusz dziesięciolecia obecności w Polsce. FIrma charakteryzuje się uniwersalnością oferty – klient reprezentujący dowolną branżę ma do dyspozycji wszelkie typy pojazdów.

 

 

Flota Fraikin liczy aktualnie 3 300 samochodów. Firma prowadzi w Polsce 16 oddziałów i zatrudnia ponad stu pracowników. Fraikin stawia na współpracę ze sprawdzonymi partnerami – Jaki jest nasz przepis na sukces? Inteligentne zarządzanie i elastyczność, pozwalające każdorazowo dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Sprawny i niezawodny serwis. Całodobowa dostępność przez 7 dni w tygodniu. Znakomicie zorganizowana i kompetentna załoga – wylicza Artur Nowicki, Dyrektor Generalny Regionu CEE Fraikin.

Okrągłą rocznicę obecności na tutejszym rynku Fraikin będzie świętować w trakcie rocznicowej gali 11 lipca br. w stołecznych Łazienkach Królewskich. Partnerami rocznicowych obchodów są: Iveco i Gras Savoye (Partnerzy Główni), Mercedes-Benz i Carrier Transicold (Partnerzy), Goodyear, Bär Cargolift, Shell i Bridgestone (Mecenasi).

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C