FrameLOGIC i TimoCom łączą siły dla wygody klientów

C

11-02-2014

Klienci firmy FrameLOGIC sp. z o.o., którzy posiadają dostęp do oprogramowania TimoCom, mogą monitorować pozycje swoich pojazdów w TC eMap?. Jeden z najbardziej znanych polskich dostawców telematycznych od kilku tygodni współpracuje z niemiecką spółką.         O FrameLOGIC Wrocławska firma od ponad dekady wspiera przedsiębiorstwa z różnych branż, zapewniając im najwyższą jakość usług i realne korzyści biznesowe: wzrost efektywności pracy oraz minimalizację kosztów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że FrameLOGIC posiada obecnie najdokładniejszy na rynku europejskim moduł kontroli paliwa Fuel Control (do 1,5% wielkości zbiornika w warunkach drogowych). Dzięki temu właściciele kilkunastu tysięcy pojazdów, które są obecnie objęte rozwiązaniem FrameLogic, notują wymierne korzyści w postaci znacznych oszczędności.   Opłacalna współpraca Zintegrowanie systemu FrameLogic z oprogramowaniem TimoCom to doskonały przykład na to, iż możliwe jest skuteczne połączenie dwóch uzupełniających się wzajemnie usług. To z kolei pozwala użytkownikom narzędzi na prostsze i wydajniejsze zarządzanie. Aby przewoźnik mógł monitorować pozycję swoich pojazdów, wyposażonych w system FrameLOGIC, wystarczy, że wpisze w TC eMap? swój login i hasło. Co więcej, widok na bieżącą pozycję ciężarówek może, w niezwykle prosty sposób, udostępnić nadawcom towarów. Dzięki temu będą mogli oni bezproblemowo lokalizować swoje ładunki, a czasochłonne połączenia telefoniczne z usługodawcą transportowym przestaną być konieczne.   Coraz więcej pojazdów Jako pierwsi integracją pojazdów zainteresowali się - co naturalne - klienci, którzy aktywnie korzystali z usług TimoCom. "Jednak w miarę rozprzestrzeniania się komunikatu o naszej współpracy, widzimy coraz większe zainteresowanie i coraz wyższą ilość zapytań o usługę. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy o słuszności podejmowanych wspólnie działań? - mówi Tomasz Klimasiewicz - Key Account Manager FrameLOGIC. Obecnie z TC eMap? zintegrowanych jest już kilkanaście tysięcy pojazdów. Program pozwala na znaczne zwiększenie transparentności przewozów, a co za tym idzie ich bezpieczeństwa.     Sprawdzasz bezpłatnie O skuteczności oprogramowania TimoCom: giełdy TC Truck&Cargo?, platformy przetargowej TC eBid? oraz nowego TC eMap? można przekonać się podczas bezpłatnego 4-tygodniowego testu. Jest to czas, który pozwala przedsiębiorstwom dokonać swoistego przeglądu rynku. Aby zmaksymalizować skuteczność narzędzi, należy jak najszybciej rozpocząć aktywne poszukiwanie ofert oraz ogłaszanie swoich ładunków, czy też pustych przestrzeni ładunkowych. Więcej informacji znajduje się na stronach www.timocom.pl oraz www.framelogic.pl .

timocom-framellogistic-1Klienci firmy FrameLOGIC sp. z o.o., którzy posiadają dostęp do oprogramowania TimoCom, mogą monitorować pozycje swoich pojazdów w TC eMap?. Jeden z najbardziej znanych polskich dostawców telematycznych od kilku tygodni współpracuje z niemiecką spółką.

 

 

 

 

O FrameLOGIC

Wrocławska firma od ponad dekady wspiera przedsiębiorstwa z różnych branż, zapewniając im najwyższą jakość usług i realne korzyści biznesowe: wzrost efektywności pracy oraz minimalizację kosztów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że FrameLOGIC posiada obecnie najdokładniejszy na rynku europejskim moduł kontroli paliwa Fuel Control (do 1,5% wielkości zbiornika w warunkach drogowych). Dzięki temu właściciele kilkunastu tysięcy pojazdów, które są obecnie objęte rozwiązaniem FrameLogic, notują wymierne korzyści w postaci znacznych oszczędności.

 

timocom-framellogistic-3Opłacalna współpraca

Zintegrowanie systemu FrameLogic z oprogramowaniem TimoCom to doskonały przykład na to, iż możliwe jest skuteczne połączenie dwóch uzupełniających się wzajemnie usług. To z kolei pozwala użytkownikom narzędzi na prostsze i wydajniejsze zarządzanie. Aby przewoźnik mógł monitorować pozycję swoich pojazdów, wyposażonych w system FrameLOGIC, wystarczy, że wpisze w TC eMap? swój login i hasło. Co więcej, widok na bieżącą pozycję ciężarówek może, w niezwykle prosty sposób, udostępnić nadawcom towarów. Dzięki temu będą mogli oni bezproblemowo lokalizować swoje ładunki, a czasochłonne połączenia telefoniczne z usługodawcą transportowym przestaną być konieczne.

 

Coraz więcej pojazdów

Jako pierwsi integracją pojazdów zainteresowali się – co naturalne – klienci, którzy aktywnie korzystali z usług TimoCom. “Jednak w miarę rozprzestrzeniania się komunikatu o naszej współpracy, widzimy coraz większe zainteresowanie i coraz wyższą ilość zapytań o usługę. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy o słuszności podejmowanych wspólnie działań? – mówi Tomasz Klimasiewicz – Key Account Manager FrameLOGIC. Obecnie z TC eMap? zintegrowanych jest już kilkanaście tysięcy pojazdów. Program pozwala na znaczne zwiększenie transparentności przewozów, a co za tym idzie ich bezpieczeństwa.

 

timocom-framellogistic-2

 


Sprawdzasz bezpłatnie

O skuteczności oprogramowania TimoCom: giełdy TC Truck&Cargo?, platformy przetargowej TC eBid? oraz nowego TC eMap? można przekonać się podczas bezpłatnego 4-tygodniowego testu. Jest to czas, który pozwala przedsiębiorstwom dokonać swoistego przeglądu rynku. Aby zmaksymalizować skuteczność narzędzi, należy jak najszybciej rozpocząć aktywne poszukiwanie ofert oraz ogłaszanie swoich ładunków, czy też pustych przestrzeni ładunkowych.

Więcej informacji znajduje się na stronach www.timocom.pl oraz www.framelogic.pl .

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C