Gazpromneft z rabatami

C

17-03-2017

Wraz z dołączeniem do sieci DKV 1200 stacji Gazpromneft przewoźnicy po raz pierwszy mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw na Wschodzie, ale w standardzie rozliczeń zachodnioeuropejskich. Upusty sięgają najczęściej 200 RUB za każde 100 litrów zakupionego paliwa. Kartą DKV można też rozliczać opłaty drogowe na Rosji (system Platon oraz rejon Pskova) oraz na Białorusi (BelToll).   Dla posiadaczy DKV CARD dostępne jest ponad 1200 stacji Gazpromneft w Rosji oraz 23 stacje Belarusneft na Białorusi. Jest to efekt współpracy, jaką pod koniec 2016 roku DKV Euro Service nawiązało z Gazpromneft-Corporate Sales - operatorem kart paliwowych i czwartym co do wielkości wydobywcą ropy naftowej w Rosji.   Nowością są ogłoszone z początkiem roku rabaty, które sięgają aktualnie do 200 rubli za każde zakupione 100 litrów paliwa na stacjach Gazpromneft. Stacje te oferują olej napędowy, dodatkowo przystosowany do niskich temperatur. Kierowcy mają tu też dostęp do benzyny klasy EURO 5 oraz profesjonalnego serwisu. Klienci DKV, którzy chcą skorzystać z rabatów, powinni uprzedzić o tym swojego opiekuna.   28 kluczowych stacji na bieżąco   Ceny paliw na włączonych do sieci DKV stacjach Gazpromneft można śledzić w specjalnym biuletynie DKV dostępnym online. Na potrzeby polskich klientów wybrano 28 najpopularniejszych punktów w Rosji i na Białorusi, których oferta jest aktualizowana co tydzień. To wyselekcjonowane stacje, które znajdują się przy autostradach oraz głównych szlakach komunikacyjnych na linii Polska-Rosja, a większość z nich czynna jest 24h na dobę.   Największą popularnością cieszą się stacje w rejonie Smoleńska, DKV zaoferowało tu swoim klientom dodatkowo dwie stacje Neftika, położone przy trasie M1/E30, na których również obowiązują rabaty. Na przykład kierowca, który 3 marca b.r. podróżował z Koroszczyna do Moskwy, mógł skorzystać ze stacji Neftika (331 km autostrady), na której litr diesla kosztował 35,60 RUB, czy też ze stacji Gazpromneft w Safanovie (291 km) w cenie 36.09 RUB. Co więcej, tankując do pełna, kierowca otrzymał na każdej ze stacji rabat w wysokości ok. 2000 rubli.

GazpromneftWraz z dołączeniem do sieci DKV 1200 stacji Gazpromneft przewoźnicy po raz pierwszy mogą liczyć na konkurencyjne ceny paliw na Wschodzie, ale w standardzie rozliczeń zachodnioeuropejskich. Upusty sięgają najczęściej 200 RUB za każde 100 litrów zakupionego paliwa. Kartą DKV można też rozliczać opłaty drogowe na Rosji (system Platon oraz rejon Pskova) oraz na Białorusi (BelToll).

 

Dla posiadaczy DKV CARD dostępne jest ponad 1200 stacji Gazpromneft w Rosji oraz 23 stacje Belarusneft na Białorusi. Jest to efekt współpracy, jaką pod koniec 2016 roku DKV Euro Service nawiązało z Gazpromneft-Corporate Sales – operatorem kart paliwowych i czwartym co do wielkości wydobywcą ropy naftowej w Rosji.

 

Nowością są ogłoszone z początkiem roku rabaty, które sięgają aktualnie do 200 rubli za każde zakupione 100 litrów paliwa na stacjach Gazpromneft. Stacje te oferują olej napędowy, dodatkowo przystosowany do niskich temperatur. Kierowcy mają tu też dostęp do benzyny klasy EURO 5 oraz profesjonalnego serwisu. Klienci DKV, którzy chcą skorzystać z rabatów, powinni uprzedzić o tym swojego opiekuna.

 

28 kluczowych stacji na bieżąco

 

Ceny paliw na włączonych do sieci DKV stacjach Gazpromneft można śledzić w specjalnym biuletynie DKV dostępnym online. Na potrzeby polskich klientów wybrano 28 najpopularniejszych punktów w Rosji i na Białorusi, których oferta jest aktualizowana co tydzień. To wyselekcjonowane stacje, które znajdują się przy autostradach oraz głównych szlakach komunikacyjnych na linii Polska-Rosja, a większość z nich czynna jest 24h na dobę.

 

Największą popularnością cieszą się stacje w rejonie Smoleńska, DKV zaoferowało tu swoim klientom dodatkowo dwie stacje Neftika, położone przy trasie M1/E30, na których również obowiązują rabaty. Na przykład kierowca, który 3 marca b.r. podróżował z Koroszczyna do Moskwy, mógł skorzystać ze stacji Neftika (331 km autostrady), na której litr diesla kosztował 35,60 RUB, czy też ze stacji Gazpromneft w Safanovie (291 km) w cenie 36.09 RUB. Co więcej, tankując do pełna, kierowca otrzymał na każdej ze stacji rabat w wysokości ok. 2000 rubli.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C