Gdańsk – otwarcie nowego oddziału DACHSER

C

23-07-2010

  {modal href="/images/stories/dachser3_big.jpg"} {/modal} Od lipca sieć operatora logistycznego firmy DACHSER powiększyła się o nowy terminal w Gdańsku Nowy oddział w Gdańsku jest dowodem dynamicznego rozwoju firmy DACHSER będącej jednym z największych operatorów logistycznych w Europie. Nowy terminal jest odpowiedzią na wciąż rosnące oczekiwania klientów związane z kompleksową obsługą logistyczną  w regionie północnej Polski. Nowa platforma crossdockingowa oznacza lepszy  dostęp do krajowej i międzynarodowej sieci dystrybucyjnej Dachser opartej na  najnowocześniejszych rozwiązaniach  informatycznych  i komunikacyjnych. Usprawnia przepływ towarów i informacji w ramach krajowych  i międzynarodowych łańcuchów dostaw,  co z korzyścią wpływa na procesy logistyczne naszych Klientów - powiedział Prezes DACHSER Sp. z o.o. Grzegorz Lichocik. Włączenie Gdańska do jednolitej sieci Dachser gwarantuje Klientom optymalne rozwiązanie wobec ich wymagań logistycznych, wiekszą dostępność do nowoczesnych usług oraz wysoką jakość obsługi. Jako jeden z liderów innowacji w branży logistycznej DACHSER dostarcza nowoczesne rozwiązania jako alternatywę dla istniejących, mając na celu stałe podnoszenie konkurencyjności swoich klientów.

 

{modal href=”/images/stories/dachser3_big.jpg”}

PROMOCJA

PROMOCJA

{/modal}

Od lipca sieć operatora logistycznego firmy DACHSER powiększyła się o nowy terminal w Gdańsku


Nowy oddział w Gdańsku jest dowodem dynamicznego rozwoju firmy DACHSER będącej jednym z największych operatorów logistycznych w Europie. Nowy terminal jest odpowiedzią na wciąż rosnące oczekiwania klientów związane z kompleksową obsługą logistyczną  w regionie północnej Polski.


Nowa platforma crossdockingowa oznacza lepszy  dostęp do krajowej i międzynarodowej sieci dystrybucyjnej Dachser opartej na  najnowocześniejszych rozwiązaniach  informatycznych  i komunikacyjnych. Usprawnia przepływ towarów i informacji w ramach krajowych  i międzynarodowych łańcuchów dostaw,  co z korzyścią wpływa na procesy logistyczne naszych Klientów – powiedział Prezes DACHSER Sp. z o.o. Grzegorz Lichocik. Włączenie Gdańska do jednolitej sieci Dachser gwarantuje Klientom optymalne rozwiązanie wobec ich wymagań logistycznych, wiekszą dostępność do nowoczesnych usług oraz wysoką jakość obsługi.


Jako jeden z liderów innowacji w branży logistycznej DACHSER dostarcza nowoczesne rozwiązania jako alternatywę dla istniejących, mając na celu stałe podnoszenie konkurencyjności swoich klientów.Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C