GEFCO otwiera centrum dystrybucyjne w Schiphol

C

29-04-2020


GEFCO otwiera nowy magazyn w Schiphol pod Amsterdamem, aby wesprzeć dalszy rozwój biznesu w obszarze transportu lotniczego i morskiego.

Obiekt o powierzchni 7000 m² zostanie otwarty w czerwcu 2020 r. Będzie świadczyć usługi w zakresie magazynowania i zarządzania transportem dla klientów z branż nowych technologii, wyposażenia domu, lotniczej i obronnej, motoryzacyjnej, medycznej, kosmetycznej, handlowej i modowej. Centrum będzie oferować zintegrowane operacje logistyczne dla towarów standardowych, niebezpiecznych lub wymagających kontrolowanej temperatury, w tym realizację dostaw pilnych pod presją czasu. Bliskie sąsiedztwo lotniska Schiphol zapewni szybkie i sprawne zarządzanie przyjmowaniem i wysyłką towarów. Dodatkową korzyścią jest bliskość Amsterdamu i portów morskich w Rotterdamie.
Obiekt zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, w tym stały monitoring 24/7. Nowe centrum jest zgodne z wytycznymi Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej (GDP) i posiada certyfikat ISO 9001:2015, co świadczy o przestrzeganiu norm jakościowych, szczególnie ważnych w logistyce dla branży farmaceutycznej.


Nowy magazyn GEFCO stanowi uzupełnienie i wsparcie dla dwóch już istniejących centrów dystrybucyjnych GEFCO Air & Sea w Heathrow (W. Brytania) i Frankfurcie (Niemcy) dla klientów z sektorów Life Science i farmaceutycznego.
– Dzięki doskonałym połączeniom ze wszystkimi głównymi przewoźnikami oraz bliskości lotniska Schiphol i głównych portów, nowa placówka jest doskonale przygotowana do obsługi naszych rozwijających się usług lotniczych i morskich – powiedział Paul-Henri Freret, Executive Vice President, GEFCO Air & Sea.
– Centrum będzie nieocenione w tworzeniu nowych możliwości biznesowych oraz wspieraniu międzynarodowego rozwoju naszych obecnych klientów – dodaje Emmanuel Arnaud, Executive Vice President of Sales & Marketing, GEFCO.

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C