GEFCO otworzyło oddział w Rzeszowie

C

09-10-2013

Polska uruchomiło nową platformę logistyczną w Rzeszowie. Filia będzie oferowała pełną gamę usług operatora logistycznego, z naciskiem na potrzeby klientów z branży przemysłowej.           W ramach rozwoju swojej sieci transportowej, GEFCO uznało Rzeszów za najlepsze miejsce do ulokowania platformy logistycznej, pozwalające na obsługę Polski południowo ? wschodniej. Oddział zlokalizowany jest w parku logistycznym Rudna Mała. GEFCO Rzeszów będzie ukierunkowane głównie na obsługę branży przemysłowej, jednak zachowa elastyczność, pozwalającą na zaoferowanie usług dla większości sektorów gospodarki.     Otwarcie oddziału w Rzeszowie pozwoliło przede wszystkim na wypełnienie luki w obecnej sieci dystrybucyjnej na terenie kraju. Dzięki nowej platformie będziemy mogli ograniczyć czas przewozu do 24 godzin dla większości kierunków na terenie Polsce ? mówi Marcin Trautman, kierownik nowego oddziału GEFCO. W przyszłości planujemy też połączenie Rzeszowa przepływami z Ukrainą, Słowacją, Rumunią i Turcją.     Podkarpacie stanowi granicę Unii Europejskiej z Ukrainą. W niedługiej przyszłości pozwoli to na sprawną komunikację z Europą Wschodnią poprzez, będąca na ukończeniu, autostradę A4. Region jest również dobrze skomunikowany z zachodem Polski i z Europą Zachodnią. W kolejnych latach platforma w Rzeszowie stanie się, więc punktem pozwalającym na rozwój międzynarodowej sieci GEFCO na południu i wschodzie Europy.  

gefcoPolska uruchomiło nową platformę logistyczną w Rzeszowie. Filia będzie oferowała pełną gamę usług operatora logistycznego, z naciskiem na potrzeby klientów z branży przemysłowej.

 

 

 

 

 

W ramach rozwoju swojej sieci transportowej, GEFCO uznało Rzeszów za najlepsze miejsce do ulokowania platformy logistycznej, pozwalające na obsługę Polski południowo ? wschodniej. Oddział zlokalizowany jest w parku logistycznym Rudna Mała. GEFCO Rzeszów będzie ukierunkowane głównie na obsługę branży przemysłowej, jednak zachowa elastyczność, pozwalającą na zaoferowanie usług dla większości sektorów gospodarki.

 

 

Otwarcie oddziału w Rzeszowie pozwoliło przede wszystkim na wypełnienie luki w obecnej sieci dystrybucyjnej na terenie kraju. Dzięki nowej platformie będziemy mogli ograniczyć czas przewozu do 24 godzin dla większości kierunków na terenie Polsce ? mówi Marcin Trautman, kierownik nowego oddziału GEFCO. W przyszłości planujemy też połączenie Rzeszowa przepływami z Ukrainą, Słowacją, Rumunią i Turcją.

 

 

Podkarpacie stanowi granicę Unii Europejskiej z Ukrainą. W niedługiej przyszłości pozwoli to na sprawną komunikację z Europą Wschodnią poprzez, będąca na ukończeniu, autostradę A4. Region jest również dobrze skomunikowany z zachodem Polski i z Europą Zachodnią. W kolejnych latach platforma w Rzeszowie stanie się, więc punktem pozwalającym na rozwój międzynarodowej sieci GEFCO na południu i wschodzie Europy.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C