GEFCO Polska rozpoczyna działalność w SEGRO Logistics Park Poznań

C

21-01-2014

GEFCO Polska rozpoczęło działalność w swoim nowym oddziale w SEGRO Logistics Park Poznań w Plewiskach. Dzięki dogodnemu położeniu platformy, operator logistyczny zoptymalizował swoje przepływy na terenie Polski oraz regionu Europy Centralnej i Zachodniej.           W obiekcie pod Poznaniem zastosowano zindywidualizowane rozwiązania, dopasowane do standardów przyjętych przez GEFCO. Operator zajmuje 3500 m2 powierzchni magazynowej oraz 500 m2 z przeznaczeniem na moduł biurowo-socjalny.   Nasza przeprowadzka do SEGRO Logistics Park Poznań jest potwierdzeniem dynamicznej strategii rozwojowej GEFCO. Jednym z głównych atutów nowej lokalizacji jest jej położenie, które umożliwi nam jeszcze bardziej optymalne prowadzenie działań na terenie całego kraju oraz w Europie Środkowej i Zachodniej. Dodatkowo, nowoczesność magazynu oraz duża liczba doków pozwoli nam na zwiększenie wydajności obsługi naszych klientów i tym samym na dalsze podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług ? mówi Rafał Jędrzejak ? Kierownik Oddziału GEFCO Poznań.   Platforma GEFCO w Plewiskach jest dedykowana do obsługi transportów drogowych całopojazdowych i drobnicowych klientów z branży przemysłowej. 2000m2 zajmuje strefa cross dock, a 1500 m2 to wysokiej jakości magazyn.   SEGRO Logistics Park Poznań jest zlokalizowany w gminie Komorniki pod Poznaniem, w sąsiedztwie autostrady A2 oraz drogi krajowej nr 5 do Wrocławia. To położenie zapewnia możliwość prowadzenia elastycznej dystrybucji w obszarze całej aglomeracji.

gefco-segroGEFCO Polska rozpoczęło działalność w swoim nowym oddziale w SEGRO Logistics Park Poznań w Plewiskach. Dzięki dogodnemu położeniu platformy, operator logistyczny zoptymalizował swoje przepływy na terenie Polski oraz regionu Europy Centralnej i Zachodniej.

 

 

 

 

 

W obiekcie pod Poznaniem zastosowano zindywidualizowane rozwiązania, dopasowane do standardów przyjętych przez GEFCO. Operator zajmuje 3500 m2 powierzchni magazynowej oraz 500 m2 z przeznaczeniem na moduł biurowo-socjalny.

 

Nasza przeprowadzka do SEGRO Logistics Park Poznań jest potwierdzeniem dynamicznej strategii rozwojowej GEFCO. Jednym z głównych atutów nowej lokalizacji jest jej położenie, które umożliwi nam jeszcze bardziej optymalne prowadzenie działań na terenie całego kraju oraz w Europie Środkowej i Zachodniej. Dodatkowo, nowoczesność magazynu oraz duża liczba doków pozwoli nam na zwiększenie wydajności obsługi naszych klientów i tym samym na dalsze podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług ? mówi Rafał Jędrzejak ? Kierownik Oddziału GEFCO Poznań.

 

Platforma GEFCO w Plewiskach jest dedykowana do obsługi transportów drogowych całopojazdowych i drobnicowych klientów z branży przemysłowej. 2000m2 zajmuje strefa cross dock, a 1500 m2 to wysokiej jakości magazyn.

 

SEGRO Logistics Park Poznań jest zlokalizowany w gminie Komorniki pod Poznaniem, w sąsiedztwie autostrady A2 oraz drogi krajowej nr 5 do Wrocławia. To położenie zapewnia możliwość prowadzenia elastycznej dystrybucji w obszarze całej aglomeracji.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C