GEFCO Polska uruchomiło własną Agencję Celną

C

06-05-2014

W odpowiedzi na oczekiwania rynku, GEFCO Polska rozszerzyło wachlarz usług o ofertę Agencji Celnej.             Od 2012 roku, kiedy to GEFCO Polska zostało posiadaczem Certyfikatu Upoważnionego Przedsiębiorcy, w jego zapewniającej najszersze uprawnienia wersji - AEOF (uproszczenia celne/bezpieczeństwo i ochrona), firma stale zwiększa swoją aktywność w obszarze odpraw celnych.   Aktualnie GEFCO Polska posiada 4 oddziały: w Gdyni i Gdańsku, Grodzisku Mazowieckim oraz Czeladzi, w których realizuje odprawy w imporcie, eksporcie oraz tranzycie, w oparciu o uproszczone procedury. Oferuje swoim Klientom korzystanie z wszelkich przewidzianych przepisami prawa ułatwień dla podmiotów dokonujących obrotu towarowego z zagranicą, m.in. odprawy importowe z rozliczaniem podatku VAT w deklaracji podatkowej VAT-7, ?dostawy bezpośrednie?, usługi Intrastat, doradztwo celne.   GEFCO Polska skupia się na potrzebach klienta i dostosowuje rozwiązania do jego oczekiwań. Uruchomienie własnej Agencji Celnej po raz kolejny potwierdza tą strategię. Agencja Celna GEFCO Polska zatrudnia zespół bardzo doświadczonych specjalistów o wysokich kompetencjach w zakresie inżynierii celnej i podatkowej. Nasi Klienci mogą liczyć na ich pełne wsparcie i doradztwo w zakresie rozwiązań transportowo-logistycznych w powiązaniu z obsługą celną, co pozwala na płynne dostawy towarów do finalnych odbiorców, jak również obniżenie kosztów w łańcuchu dostaw? mówi Agnieszka ZAKRZEWSKA, Kierownik ds. Celnych w GEFCO Polska.   Dzięki sieci Agencji Celnych Grupy GEFCO, odprawy są możliwe na terenie całej Unii Europejskiej. Sprawna komunikacja wewnątrz Grupy daje Klientowi pewność dostarczenia towaru w wyznaczonym terminie.

gefco-agencje-celneW odpowiedzi na oczekiwania rynku, GEFCO Polska rozszerzyło wachlarz usług o ofertę Agencji Celnej.

 

 

 

 

 

 

Od 2012 roku, kiedy to GEFCO Polska zostało posiadaczem Certyfikatu Upoważnionego Przedsiębiorcy, w jego zapewniającej najszersze uprawnienia wersji – AEOF (uproszczenia celne/bezpieczeństwo i ochrona), firma stale zwiększa swoją aktywność w obszarze odpraw celnych.

 

Aktualnie GEFCO Polska posiada 4 oddziały: w Gdyni i Gdańsku, Grodzisku Mazowieckim oraz Czeladzi, w których realizuje odprawy w imporcie, eksporcie oraz tranzycie, w oparciu o uproszczone procedury. Oferuje swoim Klientom korzystanie z wszelkich przewidzianych przepisami prawa ułatwień dla podmiotów dokonujących obrotu towarowego z zagranicą, m.in. odprawy importowe z rozliczaniem podatku VAT w deklaracji podatkowej VAT-7, ?dostawy bezpośrednie?, usługi Intrastat, doradztwo celne.

 

GEFCO Polska skupia się na potrzebach klienta i dostosowuje rozwiązania do jego oczekiwań. Uruchomienie własnej Agencji Celnej po raz kolejny potwierdza tą strategię. Agencja Celna GEFCO Polska zatrudnia zespół bardzo doświadczonych specjalistów o wysokich kompetencjach w zakresie inżynierii celnej i podatkowej. Nasi Klienci mogą liczyć na ich pełne wsparcie i doradztwo w zakresie rozwiązań transportowo-logistycznych w powiązaniu z obsługą celną, co pozwala na płynne dostawy towarów do finalnych odbiorców, jak również obniżenie kosztów w łańcuchu dostaw? mówi Agnieszka ZAKRZEWSKA, Kierownik ds. Celnych w GEFCO Polska.

 

Dzięki sieci Agencji Celnych Grupy GEFCO, odprawy są możliwe na terenie całej Unii Europejskiej. Sprawna komunikacja wewnątrz Grupy daje Klientowi pewność dostarczenia towaru w wyznaczonym terminie.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C