Geodis Calberson wybiera ProLogis

C

22-12-2010

  {modal href="/images/stories/ppbucharest_A11_big.jpg"}{/modaL}ProLogis, jeden z wiodących globalnych dostawców obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu nowej umowy najmu 17 300 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w budynku 4 w ProLogis Park Bucharest A1 firmie Geodis, będącej niezależnym dostawcą usług logistycznych i usług transportu międzynarodowego i spółce zależnej SNCF (kolei francuskich).     Ponadto Geodis wynajął kolejne 3,490 metrów kwadratowych w budynku 2 w tym samym parku. Dzięki tym transakcjom ProLogis Park Bucharest A1 jest w 100% wynajęty. Geodis obecnie zajmuje ponad 44 000 metrów kwadratowych w ProLogis Park Bucharest A1, nowoczesnym centrum logistycznym położonym przy autostradzie Bukareszt-Pitesti, będącej najważniejszą drogą międzynarodową w Rumunii prowadzącą ze wschodu na zachód, przebiegającą około 23 kilometrów na zachód od centrum Bukaresztu. Z kolei SNF wynajmuje ponad 421,100 metrów kwadratowych w 20 centrach dystrybucyjnych ProLogis w Europie.   - Geodis współpracuje z ProLogis już od wielu lat, a współpraca ta opiera się na mocnych podstawach i ma długofalowy charakter - powiedział Pierre Kosc, dyrektor generalny Geodis Calberson Romania. - Kolejne umowy najmu podpisane z ProLogis są najlepszym dowód na to, że jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości obiektów logistycznych oferowanych przez tą firmę.   - Cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wiodących firm logistycznych takich jak Geodis - powiedział Laszlo Kemenes, market officer ProLogis na Węgry i Rumunię - Nasz biznes opiera się na oferowaniu nowoczesnych budynków dystrybucyjnych o wysokiej funkcjonalności. ProLogis Park Bucharest A1 nie jest wyjątkiem i zapewnia elastyczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.   ProLogis Bucharest A1 składa się z czterech budynków magazynowych o łącznej powierzchni 108 000 metrów kwadratowych. Klientami parku również są: Augsburg International Impex, cargo-partner, Centrum Logistics, Gefco, Kuehne+Nagel oraz Omega Transport & Logistics.   Portfolio ProLogis w Europie Środkowo - Wschodniej składa się z 3,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowanej w 41 parkach dystrybucyjnych.  

 

{modal href=”/images/stories/ppbucharest_A11_big.jpg”}{/modaL}ProLogis, jeden z wiodących globalnych dostawców obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu nowej umowy najmu 17 300 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w budynku 4 w ProLogis Park Bucharest A1 firmie Geodis, będącej niezależnym dostawcą usług logistycznych i usług transportu międzynarodowego i spółce zależnej SNCF (kolei francuskich).

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

Ponadto Geodis wynajął kolejne 3,490 metrów kwadratowych w budynku 2 w tym samym parku. Dzięki tym transakcjom ProLogis Park Bucharest A1 jest w 100% wynajęty.


Geodis obecnie zajmuje ponad 44 000 metrów kwadratowych w ProLogis Park Bucharest A1, nowoczesnym centrum logistycznym położonym przy autostradzie Bukareszt-Pitesti, będącej najważniejszą drogą międzynarodową w Rumunii prowadzącą ze wschodu na zachód, przebiegającą około 23 kilometrów na zachód od centrum Bukaresztu. Z kolei SNF wynajmuje ponad 421,100 metrów kwadratowych w 20 centrach dystrybucyjnych ProLogis w Europie.

 

Geodis współpracuje z ProLogis już od wielu lat, a współpraca ta opiera się na mocnych podstawach i ma długofalowy charakter – powiedział Pierre Kosc, dyrektor generalny Geodis Calberson Romania. – Kolejne umowy najmu podpisane z ProLogis są najlepszym dowód na to, że jesteśmy zadowoleni z wysokiej jakości obiektów logistycznych oferowanych przez tą firmę.

 

Cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby wiodących firm logistycznych takich jak Geodis – powiedział Laszlo Kemenes, market officer ProLogis na Węgry i Rumunię – Nasz biznes opiera się na oferowaniu nowoczesnych budynków dystrybucyjnych o wysokiej funkcjonalności. ProLogis Park Bucharest A1 nie jest wyjątkiem i zapewnia elastyczne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 

ProLogis Bucharest A1 składa się z czterech budynków magazynowych o łącznej powierzchni 108 000 metrów kwadratowych. Klientami parku również są: Augsburg International Impex, cargo-partner, Centrum Logistics, Gefco, Kuehne+Nagel oraz Omega Transport & Logistics.

 

Portfolio ProLogis w Europie Środkowo – Wschodniej składa się z 3,7 miliona metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowanej w 41 parkach dystrybucyjnych.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C