Geodis Wilson zdobywa nagrodę Innowacyjnych Procesów 2012

C

23-11-2012

  Firma Geodis Wilson - zajmująca się zarządzaniem frachtunkiem - została nagrodzona na gali Global Freight Awards 2012 w Londynie. Statuetkę otrzymała za rozwój aplikacji która łączy procesy sprzedaży, operacji i IT. Oprogramowanie ILS Configurator jest przeznaczone na I-Pada, wdrażane jest obecnie na całym świecie przez Geodis.       - Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że firma została zauważona przez przemysł branżowy i cieszymy się z tej prestiżowej nagrody - powiedział Hakan Nilsson, rzecznik prasowy Geodis Wilson. - To wielki zaszczyt dla Geodis Wilson i wielkie wsparcie naszych ambicji by zostać liderem innowacji w sektorze logistycznym. Podczas Global Freight Awards nagradzane są firmy z najlepszym praktycznym i logistycznym doświadczeniem w branży, co pomaga w poprawieniu standardów na rynku spedycyjnym. Nagrody GBA są dowodem uznania i sukcesu, i przyznawane są w 16 kategoriach.

 

geofdisFirma Geodis Wilson – zajmująca się zarządzaniem frachtunkiem – została nagrodzona na gali Global Freight Awards 2012 w Londynie. Statuetkę otrzymała za rozwój aplikacji która łączy procesy sprzedaży, operacji i IT. Oprogramowanie ILS Configurator jest przeznaczone na I-Pada, wdrażane jest obecnie na całym świecie przez Geodis.

 

 

 


– Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że firma została zauważona przez przemysł branżowy i cieszymy się z tej prestiżowej nagrody – powiedział Hakan Nilsson, rzecznik prasowy Geodis Wilson. – To wielki zaszczyt dla Geodis Wilson i wielkie wsparcie naszych ambicji by zostać liderem innowacji w sektorze logistycznym.


Podczas Global Freight Awards nagradzane są firmy z najlepszym praktycznym i logistycznym doświadczeniem w branży, co pomaga w poprawieniu standardów na rynku spedycyjnym. Nagrody GBA są dowodem uznania i sukcesu, i przyznawane są w 16 kategoriach.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C