GLS wprowadza mobilną aplikację dla Klientów

C

28-10-2013

GLS Poland oferuje bezpłatną aplikację GLS Uni-Mobile. Umożliwia ona monitorowanie drogi przesyłki oraz wyszukiwanie punktów ParcelShop ?  w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera.           Nadawanie i odbiór paczek wysłanych za pośrednictwem GLS stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki nowej aplikacji zarówno Odbiorcy, jak i Nadawcy mają nieograniczony dostęp do aktualnych informacji o przesyłce a także możliwość szybkiego znalezienia dowolnego punktu ParcelShop. Interaktywna mapa pozwala sprawnie i wygodnie zlokalizować miejsce, w którym można nadać lub odebrać swoją paczkę.   Wdrożone właśnie rozwiązanie ? dedykowane posiadaczom smartfonów z systemem iOS i Android ? umożliwia ponadto skanowanie kodów kreskowych lub kodów 2D za pomocą wbudowanych w telefony aparatów. Oznacza to rezygnację z koniecznego dotąd ręcznego wprowadzania numeru przesyłki w celu monitorowania jej statusu.   Aplikacja dostępna jest w Google Play Store oraz iTunes Store pod nazwą ?GLS?.

gls-logoGLS Poland oferuje bezpłatną aplikację GLS Uni-Mobile. Umożliwia ona monitorowanie drogi przesyłki oraz wyszukiwanie punktów ParcelShop ?  w każdym miejscu i czasie, bez dostępu do komputera.

 

 

 

 

 

Nadawanie i odbiór paczek wysłanych za pośrednictwem GLS stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki nowej aplikacji zarówno Odbiorcy, jak i Nadawcy mają nieograniczony dostęp do aktualnych informacji o przesyłce a także możliwość szybkiego znalezienia dowolnego punktu ParcelShop. Interaktywna mapa pozwala sprawnie i wygodnie zlokalizować miejsce, w którym można nadać lub odebrać swoją paczkę.

 

Wdrożone właśnie rozwiązanie ? dedykowane posiadaczom smartfonów z systemem iOS i Android ? umożliwia ponadto skanowanie kodów kreskowych lub kodów 2D za pomocą wbudowanych w telefony aparatów. Oznacza to rezygnację z koniecznego dotąd ręcznego wprowadzania numeru przesyłki w celu monitorowania jej statusu.

 

Aplikacja dostępna jest w Google Play Store oraz iTunes Store pod nazwą ?GLS?.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C