Good Food Products rozpocznie działalność na terenie SEGRO Logistics Park Poznań

C

27-09-2013

Spółka Good Food Products nawiązała współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych.         Na mocy zawartego kontraktu Good Food Products rozpocznie eksploatację powierzchni produkcyjnej  i magazynowej z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym na terenie SEGRO Logistics Park Poznań począwszy od IV kwartału 2013 r.   Obiekt przeznaczony dla Good Food Products dostosowany jest do potrzeb procesu produkcyjnego firmy i spełnia wysokie standardy przyjęte przez najemcę. W początkowym okresie inwestycji firma będzie realizować produkcję zróżnicowaną jedynie pod względem formatu opakowań. W następnych fazach operacji wytwarzany będzie szerszy asortyment dzięki uruchomieniu kolejnych linii produkcyjnych. ?Zgodnie z naszymi założeniami, pieczywo ryżowe produkowane w nowym obiekcie będzie przede wszystkim przeznaczone na rynki zagraniczne. Z tego powodu jednym z kluczowych aspektów decyzji o podjęciu współpracy była lokalizacja obiektu. SEGRO Logistics Park Poznań dzięki bezpośredniej bliskości autostrady A2 i dróg krajowych zapewnia nam optymalizację działań logistycznych w regionie Europy Centralnej  i Zachodniej? tłumaczy Robert Czajkowski Prezes Zarządu Good Food Products.   Obiekt produkcyjno-magazynowy z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym jest realizowany w ramach prowadzonej kolejnej fazy rozbudowy SEGRO Logistics Park Poznań. Zlokalizowana w budynku D powierzchnia zostanie przekazana najemcy zaledwie w ciągu pięciu miesięcy od momentu zawarcia kontraktu.

segroSpółka Good Food Products nawiązała współpracę z SEGRO, wiodącym deweloperem, właścicielem i zarządcą nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych.

 

 

 

 

Na mocy zawartego kontraktu Good Food Products rozpocznie eksploatację powierzchni produkcyjnej  i magazynowej z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym na terenie SEGRO Logistics Park Poznań począwszy od IV kwartału 2013 r.

 

Obiekt przeznaczony dla Good Food Products dostosowany jest do potrzeb procesu produkcyjnego firmy i spełnia wysokie standardy przyjęte przez najemcę. W początkowym okresie inwestycji firma będzie realizować produkcję zróżnicowaną jedynie pod względem formatu opakowań. W następnych fazach operacji wytwarzany będzie szerszy asortyment dzięki uruchomieniu kolejnych linii produkcyjnych. ?Zgodnie z naszymi założeniami, pieczywo ryżowe produkowane w nowym obiekcie będzie przede wszystkim przeznaczone na rynki zagraniczne. Z tego powodu jednym z kluczowych aspektów decyzji o podjęciu współpracy była lokalizacja obiektu. SEGRO Logistics Park Poznań dzięki bezpośredniej bliskości autostrady A2 i dróg krajowych zapewnia nam optymalizację działań logistycznych w regionie Europy Centralnej  i Zachodniej? tłumaczy Robert Czajkowski Prezes Zarządu Good Food Products.

 

Obiekt produkcyjno-magazynowy z towarzyszącym modułem biurowo-socjalnym jest realizowany w ramach prowadzonej kolejnej fazy rozbudowy SEGRO Logistics Park Poznań. Zlokalizowana w budynku D powierzchnia zostanie przekazana najemcy zaledwie w ciągu pięciu miesięcy od momentu zawarcia kontraktu.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C