Graphene Partners rozszerza usługi doradcze w zakresie łańcucha dostaw

C

18-04-2013

  Graphene Partners, polska firma doradcza w obszarze łańcucha dostaw, zawarła joint venture z równymi udziałami z czołowymi brytyjskimi specjalistami związanymi z łańcuchem dostaw The Keswick Enterprises Group, rozszerzając swój zasięg geograficzny i zakres oferowanych usług doradczych.   Współpraca Graphene Partners i Keswick Enterprises rozpoczęła się w połowie 2012 roku i dotyczy projektów realizowanych w Wielkiej Brytanii, Europie Środkowej i Wschodniej oraz w innych krajach.   Joint venture zostało formalnie potwierdzone w kwietniu 2013. The Keswick Enterprises Group, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, to inwestor typu private equity koncentrujący się na sektorze logistyki i łańcucha dostaw przede wszystkim w Europie.   Firma została założona w 2004 r. przez Johna Harvey (na zdjęciu pierwszy od lewej) CBE, który wcześniej rozwinął i zarządzał przez 20 lat firmą Tibbett & Britten Group plc, jednym z wiodących na świecie operatorów logistycznych.   Graphene Partners założona w 2009 przez Adama Chazanowa (na zdjęciu pierwszy od prawej) wspiera swoich klientów w obszarze łańcucha dostaw, włączając w to negocjacje umów logistycznych, zarządzanie projektami oraz wsparcie podczas fuzji i przejęć.   Adam Chazanow pozostaje Partnerem Zarządzającym, do którego dołącza John Harvey, również jako Partner Zarządzający.   - Jestem zaszczycony, że Graphene Partners wchodzi w nową fazę rozwoju poprzez nawiązaną współpracę z Johnem Harvey i jego zespołem z Keswick Enterprises  - mówi Adam Chazanow - Klienci regularnie podkreślają jak bardzo doceniają nasze praktyczne podejście z "zakasanymi rękawami", które bazuje na latach doświadczeń operacyjnych - w branży nie ma wielu organizacji, które mogłyby poszczycić się takim zakresem i dogłębną znajomością biznesu logistycznego jak zespół Keswick Enterprises. Ustanowione joint venture potwierdza nasze wspólne zobowiązanie do dostarczenia Klientom rozwiązań z najwyższej półki ? opartych na niezrównanym doświadczeniu i solidnym, praktycznym doradztwie.  

 

graphicpGraphene Partners, polska firma doradcza w obszarze łańcucha dostaw, zawarła joint venture z równymi udziałami z czołowymi brytyjskimi specjalistami związanymi z łańcuchem dostaw The Keswick Enterprises Group, rozszerzając swój zasięg geograficzny i zakres oferowanych usług doradczych.

 


Współpraca Graphene Partners i Keswick Enterprises rozpoczęła się w połowie 2012 roku i dotyczy projektów realizowanych w Wielkiej Brytanii, Europie Środkowej i Wschodniej oraz w innych krajach.

 

Joint venture zostało formalnie potwierdzone w kwietniu 2013. The Keswick Enterprises Group, z siedzibą w Wielkiej Brytanii, to inwestor typu private equity koncentrujący się na sektorze logistyki i łańcucha dostaw przede wszystkim w Europie.

 

Firma została założona w 2004 r. przez Johna Harvey (na zdjęciu pierwszy od lewej) CBE, który wcześniej rozwinął i zarządzał przez 20 lat firmą Tibbett & Britten Group plc, jednym z wiodących na świecie operatorów logistycznych.

 

Graphene Partners założona w 2009 przez Adama Chazanowa (na zdjęciu pierwszy od prawej) wspiera swoich klientów w obszarze łańcucha dostaw, włączając w to negocjacje umów logistycznych, zarządzanie projektami oraz wsparcie podczas fuzji i przejęć.

 

Adam Chazanow pozostaje Partnerem Zarządzającym, do którego dołącza John Harvey, również jako Partner Zarządzający.

 

– Jestem zaszczycony, że Graphene Partners wchodzi w nową fazę rozwoju poprzez nawiązaną współpracę z Johnem Harvey i jego zespołem z Keswick Enterprises  – mówi Adam Chazanow – Klienci regularnie podkreślają jak bardzo doceniają nasze praktyczne podejście z “zakasanymi rękawami”, które bazuje na latach doświadczeń operacyjnych – w branży nie ma wielu organizacji, które mogłyby poszczycić się takim zakresem i dogłębną znajomością biznesu logistycznego jak zespół Keswick Enterprises. Ustanowione joint venture potwierdza nasze wspólne zobowiązanie do dostarczenia Klientom rozwiązań z najwyższej półki ? opartych na niezrównanym doświadczeniu i solidnym, praktycznym doradztwie.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C