Grupa DSV kontynuuje współpracę Panattoni Europe – umowy na ponad 7 200 m?

C

13-11-2013

Panattoni Europe i Grupa DSV kontynuują współpracę. Globalny dostawca usług logistycznych przedłużył umowę najmu w Panattoni Park Czeladź i dodatkowo wynajął powierzchnię w Panattoni Park Gdańsk. Kontrakty podpisane zostały na ponad 7 200 m? .         DSV Road, należący do międzynarodowej Grupy DSV, specjalizującej się w logistyce i spedycji drogowej, lotniczej, a także morskiej, pozostanie w Panattoni Park Czeladź. Jest to jeden z pięciu centrów dystrybucyjnych dewelopera na Górnym Śląsku, w którym najemca zajmuje ponad 5 500 m?. Warto dodać, że obecnie trwa ostatni etapu rozbudowy parku o 12 300 m?, by finalnie centrum dysponowało 36 000 m? nowoczesnej powierzchni magazynowej. Dodatkowo, firma DSV Road wynajęła ponad 1 660 m? w trójmiejskim centrum dystrybucyjnym Panattoni Park Gdańsk.    Grupa DSV od wielu lat korzysta z nowoczesnych obiektów magazynowych dewelopera, prowadząc działalność nie tylko we wspomnianych lokalizacjach, ale i w Panattoni Park Łódź, Pruszków, Wrocław II, a także w podwarszawskim Panattoni Park Teresin. Łączny metraż wynajmowanej powierzchni przez Grupę od dewelopera wynosi ponad 64 500 m?, licząc w tym czeski obiekt Panattoni Park Prague-Airport.

dsc-panattoniPanattoni Europe i Grupa DSV kontynuują współpracę. Globalny dostawca usług logistycznych przedłużył umowę najmu w Panattoni Park Czeladź i dodatkowo wynajął powierzchnię w Panattoni Park Gdańsk. Kontrakty podpisane zostały na ponad 7 200 m? .

 

 

 

 

DSV Road, należący do międzynarodowej Grupy DSV, specjalizującej się w logistyce i spedycji drogowej, lotniczej, a także morskiej, pozostanie w Panattoni Park Czeladź. Jest to jeden z pięciu centrów dystrybucyjnych dewelopera na Górnym Śląsku, w którym najemca zajmuje ponad 5 500 m?. Warto dodać, że obecnie trwa ostatni etapu rozbudowy parku o 12 300 m?, by finalnie centrum dysponowało 36 000 m? nowoczesnej powierzchni magazynowej. Dodatkowo, firma DSV Road wynajęła ponad 1 660 m? w trójmiejskim centrum dystrybucyjnym Panattoni Park Gdańsk. 

 

Grupa DSV od wielu lat korzysta z nowoczesnych obiektów magazynowych dewelopera, prowadząc działalność nie tylko we wspomnianych lokalizacjach, ale i w Panattoni Park Łódź, Pruszków, Wrocław II, a także w podwarszawskim Panattoni Park Teresin. Łączny metraż wynajmowanej powierzchni przez Grupę od dewelopera wynosi ponad 64 500 m?, licząc w tym czeski obiekt Panattoni Park Prague-Airport.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C