Grupa Fiege wzbogaca swoje portfolio usług w Chinach

C

09-10-2013

Dzięki nowym, kompleksowym rozwiązaniom w zakresie handlu elektronicznego stworzonym z myślą o Chinach, Grupa FIEGEumożliwia klientom europejskim dostęp do potężnego, rozwijającego się rynku chińskiego.         Grupa FIEGE jest obecna w Chinach od 1981 roku. Dzięki skutecznym i skalowalnym procesom handlu elektronicznego, potężnej sieci lokalnych partnerów i przewoźników oraz profesjonalnemu zarządzaniu projektami, firmy europejskie mogą korzystać z optymalnego wsparcia. FIEGE dba o spełnienie specyficznych wymogów obowiązujących przy imporcie towarów z Europy, wspierając klientów w kwestiach związanych z opłatami celnymi, w działaniu w zgodzie ze specjalnymi przepisami przewozowymi oraz w uzyskaniu określonych świadectw. Wejście na chiński rynek handlu internetowego jest dla przedsiębiorstw europejskich procesem złożonym ze względu na specyficzne uwarunkowania prawne, kulturowe i ekonomiczne. Chińczycy rzadko używają kart kredytowych, preferowaną formą płatności jest wciąż płatność gotówką przy odbiorze (cash-on-delivery). Ponadto do większości transakcji internetowych dochodzi na rynkach C2C (Customer-to-Customer), na których klient chiński wymienia się towarami bezpośrednio z innymi nabywcami, co może sprzyjać budowie zaufania. Do prowadzenia handlu elektronicznego w Chinach potrzebne są więc koncepcje rozwiązań tworzone na miejscu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz uwarunkowań rynku.   Poprzez przejęcie całego łańcucha działań związanych z handlem elektronicznym FIEGE umożliwia klientowi pełną koncentrację na jego podstawowej działalności podczas ekspansji na rynku chińskim.   ?Dzięki naszej wizji handlu elektronicznego odnieśliśmy w Europie znaczący sukces. Cieszymy się, że możemy powiązać ten sukces także z wieloletnim doświadczeniem na rynku chińskim. Chiny są bardzo dynamicznym rynkiem, rozwijającym się prężnie w dziedzinie handlu elektronicznego. Dzięki naszym nowym rozwiązaniom możemy zaoferować klientom możliwość skorzystania z tego ogromnego potencjału? wyjaśnia Felix Fiege, członek zarządu i dyrektor zarządzający Grupy FIEGE.  

fiege-logoDzięki nowym, kompleksowym rozwiązaniom w zakresie handlu elektronicznego stworzonym z myślą o Chinach, Grupa FIEGEumożliwia klientom europejskim dostęp do potężnego, rozwijającego się rynku chińskiego.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Grupa FIEGE jest obecna w Chinach od 1981 roku. Dzięki skutecznym i skalowalnym procesom handlu elektronicznego, potężnej sieci lokalnych partnerów i przewoźników oraz profesjonalnemu zarządzaniu projektami, firmy europejskie mogą korzystać z optymalnego wsparcia. FIEGE dba o spełnienie specyficznych wymogów obowiązujących przy imporcie towarów z Europy, wspierając klientów w kwestiach związanych z opłatami celnymi, w działaniu w zgodzie ze specjalnymi przepisami przewozowymi oraz w uzyskaniu określonych świadectw. Wejście na chiński rynek handlu internetowego jest dla przedsiębiorstw europejskich procesem złożonym ze względu na specyficzne uwarunkowania prawne, kulturowe i ekonomiczne. Chińczycy rzadko używają kart kredytowych, preferowaną formą płatności jest wciąż płatność gotówką przy odbiorze (cash-on-delivery). Ponadto do większości transakcji internetowych dochodzi na rynkach C2C (Customer-to-Customer), na których klient chiński wymienia się towarami bezpośrednio z innymi nabywcami, co może sprzyjać budowie zaufania. Do prowadzenia handlu elektronicznego w Chinach potrzebne są więc koncepcje rozwiązań tworzone na miejscu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz uwarunkowań rynku.

 

Poprzez przejęcie całego łańcucha działań związanych z handlem elektronicznym FIEGE umożliwia klientowi pełną koncentrację na jego podstawowej działalności podczas ekspansji na rynku chińskim.

 

?Dzięki naszej wizji handlu elektronicznego odnieśliśmy w Europie znaczący sukces. Cieszymy się, że możemy powiązać ten sukces także z wieloletnim doświadczeniem na rynku chińskim. Chiny są bardzo dynamicznym rynkiem, rozwijającym się prężnie w dziedzinie handlu elektronicznego. Dzięki naszym nowym rozwiązaniom możemy zaoferować klientom możliwość skorzystania z tego ogromnego potencjału? wyjaśnia Felix Fiege, członek zarządu i dyrektor zarządzający Grupy FIEGE.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C