Grupa Integer.pl dostarczy paczkomaty Poczcie Islandzkiej

C

13-11-2013

Grupa Integer.pl wygrała przetarg organizowany przez Íslandspóstur na dostawę rewolucyjnych terminali. Pierwsze zlecenie islandziego operatora narodowego obejmuje dostarczenie 18 automatów, z czego 8 w pierwszym etapie, a kolejne 10 maszyn do w drugim etapie. Maszyny będą funkcjonować pod marką Poczty Islandzkiej. Grupa Integer.pl w ostatnim etapie przetargu wygrała z austriacką firmą KEBA.     Islandia to już 15 kraj ? po Wielkiej Brytanii, Estonii, Rosji, Cyprze, Arabii Saudyjskiej, Chile i Australii, Irlandii, Litwie, Łotwie, Słowacji, Ukrainie, Polsce i Czechach ? w którym staną rewolucyjne Paczkomaty. Podpisana umowa zakłada instalację łącznie 18 innowacyjnych terminali umożliwiających samodzielne odbieranie i nadawanie przesyłek, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.   Rewolucyjne terminale Grupy Integer.pl po raz kolejny zostały ocenione wyżej niż maszyny konkurencyjnej KEBY. We wrześniu 2013 roku na wymianę terminali austriackiej spółki na Paczkomaty InPost zdecydował się operator Kouzelna Almara z Czech. Umowa z IN TIME ? strategicznym partnerem InPost ? zakłada wymianę 15 urządzeń w Pradze, a docelowo rozlokowanie 150 Paczkomatów na terenie Czech.   Najnowsza wersja Paczkomatu zaoferuje klientom islandzkiej poczty możliwość jeszcze szybszego odbierania przesyłek za pomocą QR kodu. Dzięki zaawansowanej integracji urządzenia z mobilnymi aplikacjami oraz technologią CodeWise, czas operacji zostanie skrócony o ponad połowę ? z 15 do 7 sekund. Decyzja odnośnie wdrożenia tych technologii w Paczkomatach będzie podjęta przez Pocztę Islandzką po integracji maszyn.

paczkomaty-logoGrupa Integer.pl wygrała przetarg organizowany przez Íslandspóstur na dostawę rewolucyjnych terminali. Pierwsze zlecenie islandziego operatora narodowego obejmuje dostarczenie 18 automatów, z czego 8 w pierwszym etapie, a kolejne 10 maszyn do w drugim etapie. Maszyny będą funkcjonować pod marką Poczty Islandzkiej. Grupa Integer.pl w ostatnim etapie przetargu wygrała z austriacką firmą KEBA.

 

 

Islandia to już 15 kraj ? po Wielkiej Brytanii, Estonii, Rosji, Cyprze, Arabii Saudyjskiej, Chile i Australii, Irlandii, Litwie, Łotwie, Słowacji, Ukrainie, Polsce i Czechach ? w którym staną rewolucyjne Paczkomaty. Podpisana umowa zakłada instalację łącznie 18 innowacyjnych terminali umożliwiających samodzielne odbieranie i nadawanie przesyłek, 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

 

Rewolucyjne terminale Grupy Integer.pl po raz kolejny zostały ocenione wyżej niż maszyny konkurencyjnej KEBY. We wrześniu 2013 roku na wymianę terminali austriackiej spółki na Paczkomaty InPost zdecydował się operator Kouzelna Almara z Czech. Umowa z IN TIME ? strategicznym partnerem InPost ? zakłada wymianę 15 urządzeń w Pradze, a docelowo rozlokowanie 150 Paczkomatów na terenie Czech.

 

Najnowsza wersja Paczkomatu zaoferuje klientom islandzkiej poczty możliwość jeszcze szybszego odbierania przesyłek za pomocą QR kodu. Dzięki zaawansowanej integracji urządzenia z mobilnymi aplikacjami oraz technologią CodeWise, czas operacji zostanie skrócony o ponad połowę ? z 15 do 7 sekund. Decyzja odnośnie wdrożenia tych technologii w Paczkomatach będzie podjęta przez Pocztę Islandzką po integracji maszyn.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C