Grupa M&M Polska dla Nestle

C

30-10-2010

  {modal href="/images/stories/mm3_big.jpg"}{/modal} Grupa M&M Polska, specjalista w zakresie zarządzania przestrzenią transportową, rozpoczęła współpracę z firmą Nestle. Umowa między spółkami obejmuje usługę importu drogowego kawy Nescafe Classic.   Wramach współpracy Grupa M&M Polska jest odpowiedzialna za cotygodniowy transport kawy z zakładu produkcyjnego Nestle w niemieckim Mainz do centrum dystrybucyjnego w Gądkach pod Poznaniem.     - Specyfiką projektów transportowych na rynku artykułów spożywczych jest konieczność przestrzegania przez spedytora licznych wymogów związanych z załadunkiem i przewozem produktów. Dotyczy to między innymi zachowania określonych warunków sanitarnych oraz parametrów wilgotności czy temperatury powietrza, która w przypadku kawy powinna oscylować w granicy 20 - 25°C - informuje Wojciech Niemotko, Dyrektor Zarządzający M&M Polska Sp. z o.o.   Gwarantem jakości usług Grupy M&M dla branży spożywczej jest przestrzeganie przez spółkę restrykcyjnych norm Niemieckiego Instytutu Standaryzacji, określonych certyfikatem  DIN EN 12642 Code XL. Każdorazowo transport artykułów spożywczych wymaga również wydania przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną zezwolenia upoważniającego dany pojazd do przewozu produktów oraz posiadania przez kierowcę książeczki zdrowia z aktualnymi wynikami badań.   - Cieszy nas fakt, że tak znana marka jak Nestle zaufała naszym kompetencjom w zakresie zarządzania przestrzenią transportową. W oparciu o nowe doświadczenia będziemy kontynuować strategię rozwoju palety specjalistycznych rozwiązań dla konkretnych sektorów rynku - podsumowuje Wojciech Niemotko, Dyrektor Zarządzający M&M Polska Sp. z o.o.

 

{modal href=”/images/stories/mm3_big.jpg”}{/modal}

Grupa M&M Polska, specjalista w zakresie zarządzania przestrzenią transportową, rozpoczęła współpracę z firmą Nestle. Umowa między spółkami obejmuje usługę importu drogowego kawy Nescafe Classic.

 

Wramach współpracy Grupa M&M Polska jest odpowiedzialna za cotygodniowy transport kawy z zakładu produkcyjnego Nestle w niemieckim Mainz do centrum dystrybucyjnego w Gądkach pod Poznaniem.

 

 

– Specyfiką projektów transportowych na rynku artykułów spożywczych jest konieczność przestrzegania przez spedytora licznych wymogów związanych z załadunkiem i przewozem produktów. Dotyczy to między innymi zachowania określonych warunków sanitarnych oraz parametrów wilgotności czy temperatury powietrza, która w przypadku kawy powinna oscylować w granicy 20 – 25°C – informuje Wojciech Niemotko, Dyrektor Zarządzający M&M Polska Sp. z o.o.

 

Gwarantem jakości usług Grupy M&M dla branży spożywczej jest przestrzeganie przez spółkę restrykcyjnych norm Niemieckiego Instytutu Standaryzacji, określonych certyfikatem  DIN EN 12642 Code XL. Każdorazowo transport artykułów spożywczych wymaga również wydania przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną zezwolenia upoważniającego dany pojazd do przewozu produktów oraz posiadania przez kierowcę książeczki zdrowia z aktualnymi wynikami badań.

 

– Cieszy nas fakt, że tak znana marka jak Nestle zaufała naszym kompetencjom w zakresie zarządzania przestrzenią transportową. W oparciu o nowe doświadczenia będziemy kontynuować strategię rozwoju palety specjalistycznych rozwiązań dla konkretnych sektorów rynku – podsumowuje Wojciech Niemotko, Dyrektor Zarządzający M&M Polska Sp. z o.o.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C