Grupa Raben partnerem Szlachetnej Paczki

C

15-12-2020

18 ciężarówek z darami, 50 punktów rozładunku i ponad 9 000 km przejechanych w ramach Weekendu Cudów. Tak w dużym skrócie można podsumować charytatywne wsparcie Grupy Raben w ramach projektu Szlachetnej Paczki 2020.

18 ciężarówek z darami, 50 punktów rozładunku i ponad 9 000 km przejechanych w ramach Weekendu Cudów. Tak w dużym skrócie można podsumować charytatywne wsparcie Grupy Raben w ramach projektu Szlachetnej Paczki 2020. Operator logistyczny jest w tym roku jednym z partnerów akcji.

 

 

PROMOCJA

PROMOCJA

Paczka od wielu lat łączy ludzi. Jest to szczególnie ważne w tym roku, w którym zachowujemy dystans społeczny. Grupa Raben podejmuje liczne inicjatywy wspierające społeczności lokalne. W tym roku postanowiła wesprzeć również Szlachetną Paczkę.

– Mamy świadomość, że pandemia dodatkowo spotęgowała problem ubóstwa i sprawiła, że sytuacja życiowa wielu osób uległa pogorszeniu. Jako operator logistyczny, obsługujący różne branże jesteśmy zdeterminowani do wyeliminowania ubóstwa. Wspieranie takich inicjatyw to element realizacji naszej strategii – mówi Jakub Krzewina, menadżer ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w Grupie Raben

Tegoroczny Weekend Cudów odbył się w dniach 12-13 grudnia. Grupa Raben jako partner projektu przetransportowała paczki dla potrzebujących z magazynów centralnych do magazynów lokalnych, z których następnie wolontariusze Szlachetnej Paczki dostarczyli je do rąk potrzebujących. W akcję pomocy po stronie Raben zaangażowanych było 18 kierowców i 15 osób planujących transporty, które dotarły do 50 punktów rozładunku w całej Polsce pokonując łącznie 9 107 km.

W tym roku Szlachetna Paczka odbyła się już po raz dwudziesty. Wzięło w niej udział ponad 8 tysięcy wolontariuszy, a w ramach Weekend Cudów pomoc otrzymało ponad 14 tysięcy rodzin.

 

 

 

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C