Hellmann Worldwide Logistics Polska i Diageo Polska przedłużyły wieloletnią współpracę.

C

19-08-2010

  {modal href="/images/stories/flaga1_big.jpg"} {/modal} Firmy Diageo Polska Sp. z o.o. i Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. podpisały umowę, przedłużającą dotychczasową współpracę do 2014 r.   Współpraca Hellmann Worldwide Logistics Polska i Diageo Polska sięga 2002 roku. Początkowo obejmowała obsługę magazynową i celną, by na przestrzeni ostatnich 8 lat partnerskiej współpracy i wzajemnego zrozumienia potrzeb rozszerzyć świadczone usługi o konfekcjonowanie, transport krajowy, VAS a także transport lotniczy i dystrybucję europejską.     Umowa zawarta między stronami w lipcu br. obejmuje porozumienie w zakresie składu podatkowego, który będzie obsługiwany przez najnowszy system LFS. Do wdrożenia nowego systemu dla firmy Diageo Polska dedykowane są wyszkolone osoby z doświadczeniem, które sprawnie i bez zakłóceń przeprowadzą zaplanowane operacje.   - Jestem niezmiernie dumny, że tak znaczący partner biznesowy, jakim jest firma Diageo Polska przedłużył z nami współpracę. Dla mnie i moich współpracowników oznacza to, że jesteśmy godną zaufania firmą logistyczną, która spełnia oczekiwania swoich Klientów - mówi Juliusz Skurewicz Prezes Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

 

{modal href=”/images/stories/flaga1_big.jpg”}

{/modal}

Firmy Diageo Polska Sp. z o.o. i Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. podpisały umowę, przedłużającą dotychczasową współpracę do 2014 r.

 

Współpraca Hellmann Worldwide Logistics Polska i Diageo Polska sięga 2002 roku. Początkowo obejmowała obsługę magazynową i celną, by na przestrzeni ostatnich 8 lat partnerskiej współpracy i wzajemnego zrozumienia potrzeb rozszerzyć świadczone usługi o konfekcjonowanie, transport krajowy, VAS a także transport lotniczy i dystrybucję europejską.

 

 

Umowa zawarta między stronami w lipcu br. obejmuje porozumienie w zakresie składu podatkowego, który będzie obsługiwany przez najnowszy system LFS. Do wdrożenia nowego systemu dla firmy Diageo Polska dedykowane są wyszkolone osoby z doświadczeniem, które sprawnie i bez zakłóceń przeprowadzą zaplanowane operacje.

 

Jestem niezmiernie dumny, że tak znaczący partner biznesowy, jakim jest firma Diageo Polska przedłużył z nami współpracę. Dla mnie i moich współpracowników oznacza to, że jesteśmy godną zaufania firmą logistyczną, która spełnia oczekiwania swoich Klientów – mówi Juliusz Skurewicz Prezes Zarządzający Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C