Hellmann Worldwide Logistics Polska przenosi swój oddział z Tarnowskich Gór do Chorzowa.

C

04-08-2010

{modal href="/images/stories/flaga1_big.jpg"} {/modal} Przeniesienie oddziału Hellmann Worldwide Logistics Polska na Górnym Śląsku z ul. Zagórskiej 159 do centrum logistycznego ProLogis Park Chorzów, przy ulicy Niedźwiedziniec 10, planowane jest na początek października br.   O wyborze miejsca na nową siedzibę oddziału zadecydowały przede wszystkim lokalizacja Parku, w samym centrum aglomeracji śląskiej oraz standard usług gwarantowany przez firmę ProLogis, z którą Hellmann Worldwide Logistics Polska współpracuje już od kilku lat, m.in. we Wrocławiu i w Gdańsku. Podpisana między stronami umowa wynajmu obejmuje magazyn klasy A o łącznej powierzchni ok. 5 300 m2 oraz prawie 600 m2 powierzchni biurowej, która będzie wybudowana specjalnie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska oraz zaaranżowana według jej potrzeb. - Oddział na Górnym Śląsku jest jednym z ośmiu na terenie całego kraju. Jestem głęboko przekonany, że nowa lokalizacja na południu Polski przyczyni się do rozwoju naszej firmy, pozytywnie wpłynie na podniesienie satysfakcji naszych Klientów i jakość świadczonych przez nas usług - mówi Juliusz Skurewicz, Prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

{modal href=”/images/stories/flaga1_big.jpg”}

{/modal}

Przeniesienie oddziału Hellmann Worldwide Logistics Polska na Górnym Śląsku z ul. Zagórskiej 159 do centrum logistycznego ProLogis Park Chorzów, przy ulicy Niedźwiedziniec 10, planowane jest na początek października br.

 

O wyborze miejsca na nową siedzibę oddziału zadecydowały przede wszystkim lokalizacja Parku, w samym centrum aglomeracji śląskiej oraz standard usług gwarantowany przez firmę ProLogis, z którą Hellmann Worldwide Logistics Polska współpracuje już od kilku lat, m.in. we Wrocławiu i w Gdańsku.Podpisana między stronami umowa wynajmu obejmuje magazyn klasy A o łącznej powierzchni ok. 5 300 m2 oraz prawie 600 m2 powierzchni biurowej, która będzie wybudowana specjalnie dla Hellmann Worldwide Logistics Polska oraz zaaranżowana według jej potrzeb.


Oddział na Górnym Śląsku jest jednym z ośmiu na terenie całego kraju. Jestem głęboko przekonany, że nowa lokalizacja na południu Polski przyczyni się do rozwoju naszej firmy, pozytywnie wpłynie na podniesienie satysfakcji naszych Klientów i jakość świadczonych przez nas usług – mówi Juliusz Skurewicz, Prezes Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C