Hellmann Worldwide Logistics z certyfikatem

C

03-02-2016

DEKRA Certification GmbH przyznała Hellmann Worldwide Logistics certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013. Certyfikat ten, przyznawany przez spółkę Dekra, jest potwierdzeniem, że system zarządzania bezpieczeństwem informacji globalnego dostawcy usług logistycznych spełnia wszystkie wymagania uznawanej na całym świecie normy bezpieczeństwa informacji.           Certyfikat został przyznany po przeprowadzeniu audytu, podczas którego dokładnie zbadano działalność centrów danych w Niemczech a także wdrożenie i uruchomienie aplikacji. Scentralizowane ośrodki przetwarzania danych zapewniają globalną obsługę logistyczną wszystkich oddziałów firmy i jej partnerów.   - Dzięki naszemu stabilnemu systemowi ISMS, który został rozwinięty na przestrzeni ostatnich lat, zapewniamy doskonałe bezpieczeństwo danych i najwyższą zgodność zasad ochrony danych z obowiązującymi przepisami. Naszym celem jest świadczenie usług logistycznych opartych o rozwiązania informatyczne o wysokim stopniu zaawansowania. Certyfikacja ISO jest zgodna z normami jakości, jakie wyznaczyliśmy sobie w zakresie bezpieczeństwa informacji. Certyfikat przyznany przez niepowiązany podmiot zewnętrzny daje klientom Hellmann Worldwide Logistics pewność, że nasze procesy i procedury są zgodne z normą bezpieczeństwa uznawaną na całym świecie - podkreślił Andreas Goretzky, Dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji w Hellmann Worldwide Logistics.   Klaus Hellmann, współwłaściciel Hellmann Worldwide Logistics, dodał - Certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013 pozwala naszym klientom szybciej i lepiej ocenić dominujący poziom bezpieczeństwa informacji w naszej firmie. Nasi klienci korzystają z optymalnej ochrony łańcucha dostaw pod względem dostępności, poufności, integralności i autentyczności usług logistycznych świadczonych przez Hellmann Worldwide Logistics.   Certyfikat jest ważny przez trzy lata i będzie weryfikowany corocznie przez jednostkę certyfikującą.  

Hellmann Worldwide Logistics zdjecieDEKRA Certification GmbH przyznała Hellmann Worldwide Logistics certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013. Certyfikat ten, przyznawany przez spółkę Dekra, jest potwierdzeniem, że system zarządzania bezpieczeństwem informacji globalnego dostawcy usług logistycznych spełnia wszystkie wymagania uznawanej na całym świecie normy bezpieczeństwa informacji.

 

 

 

 

 

Hellmann Worldwide Logistics certyfikat1Certyfikat został przyznany po przeprowadzeniu audytu, podczas którego dokładnie zbadano działalność centrów danych w Niemczech a także wdrożenie i uruchomienie aplikacji. Scentralizowane ośrodki przetwarzania danych zapewniają globalną obsługę logistyczną wszystkich oddziałów firmy i jej partnerów.

 

Dzięki naszemu stabilnemu systemowi ISMS, który został rozwinięty na przestrzeni ostatnich lat, zapewniamy doskonałe bezpieczeństwo danych i najwyższą zgodność zasad ochrony danych z obowiązującymi przepisami. Naszym celem jest świadczenie usług logistycznych opartych o rozwiązania informatyczne o wysokim stopniu zaawansowania. Certyfikacja ISO jest zgodna z normami jakości, jakie wyznaczyliśmy sobie w zakresie bezpieczeństwa informacji. Certyfikat przyznany przez niepowiązany podmiot zewnętrzny daje klientom Hellmann Worldwide Logistics pewność, że nasze procesy i procedury są zgodne z normą bezpieczeństwa uznawaną na całym świecie – podkreślił Andreas Goretzky, Dyrektor ds. bezpieczeństwa informacji w Hellmann Worldwide Logistics.

 

Klaus Hellmann, współwłaściciel Hellmann Worldwide Logistics, dodał – Certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013 pozwala naszym klientom szybciej i lepiej ocenić dominujący poziom bezpieczeństwa informacji w naszej firmie. Nasi klienci korzystają z optymalnej ochrony łańcucha dostaw pod względem dostępności, poufności, integralności i autentyczności usług logistycznych świadczonych przez Hellmann Worldwide Logistics.

 

Certyfikat jest ważny przez trzy lata i będzie weryfikowany corocznie przez jednostkę certyfikującą.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C