HILTI w Panattoni Park Wrocław II

C

08-07-2010

   {modal href="/images/stories/panattoniparkwroclawii_big.jpg"} {/modal} Panattoni Europe przedstawiciel lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, rozbudowuje swój dolnośląski Panattoni Park Wrocław II. Do istniejącego już budynku dobudowanych zostanie 9 700 m2. Najemcą części nowopowstałej powierzchni został producent profesjonalnych elektronarzędzi wykorzystywanych w budownictwie, firma HILTI.    Do istniejącego już budynku o powierzchni 20 000 m2 dobudowanych zostanie 9 700 m2, z czego 3 500 m2 wynajęła firma HILTI. Nowo wybudowaną powierzchnię najemca przeznaczy na nowoczesne centrum serwisowe elektronarzędzi, obsługujące klientów z Polski, Czech i Słowacji. Planowany termin ukończenia inwestycji przypada na trzeci kwartał tego roku.    - Dynamiczny rozwój Hilti wymagał podjęcia strategicznych decyzji. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania nowoczesnej powierzchni magazynowo-serwisowej, która spełniałaby nie tylko oczekiwania co do obiektu, ale i lokalizacji.Położony niespełna 14 km od samego serca Dolnego Śląska Panattoni Park Wrocław II to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej firmy - powiedział Marek Wysiński, kierownik procesów biznesowych w HILTI (Poland) Sp. z o.o.     Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum dystrybucyjne dewelopera na Dolnym Śląsku. Nowa Wieś, w której zlokalizowana jest inwestycja, poło?ona jest 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu, realizującego połączenia do największych stolic Europy. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m2. Lokalizacja Panattoni Park Wrocław II to bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4, tuż przy węźle Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu - droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.
  
{modal href=”/images/stories/panattoniparkwroclawii_big.jpg”}
{/modal}
Panattoni Europe przedstawiciel lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, rozbudowuje swój dolnośląski Panattoni Park Wrocław II. Do istniejącego już budynku dobudowanych zostanie 9 700 m2. Najemcą części nowopowstałej powierzchni został producent profesjonalnych elektronarzędzi wykorzystywanych w budownictwie, firma HILTI.

  
Do istniejącego już budynku o powierzchni 20 000 m2 dobudowanych zostanie 9 700 m2, z czego 3 500 m2 wynajęła firma HILTI. Nowo wybudowaną powierzchnię najemca przeznaczy na nowoczesne centrum serwisowe elektronarzędzi, obsługujące klientów z Polski, Czech i Słowacji. Planowany termin ukończenia inwestycji przypada na trzeci kwartał tego roku.
  
Dynamiczny rozwój Hilti wymagał podjęcia strategicznych decyzji. Właśnie dlatego rozpoczęliśmy poszukiwania nowoczesnej powierzchni magazynowo-serwisowej, która spełniałaby nie tylko oczekiwania co do obiektu, ale i lokalizacji.Położony niespełna 14 km od samego serca Dolnego Śląska Panattoni Park Wrocław II to bardzo dobre rozwiązanie dla naszej firmy – powiedział Marek Wysiński, kierownik procesów biznesowych w HILTI (Poland) Sp. z o.o.
   
Panattoni Park Wrocław II to drugie nowoczesne centrum dystrybucyjne dewelopera na Dolnym Śląsku. Nowa Wieś, w której zlokalizowana jest inwestycja, poło?ona jest 14 km od centrum Wrocławia i tylko 13 km od międzynarodowego Lotniska we Wrocławiu, realizującego połączenia do największych stolic Europy. Docelowo, obiekt składać się będzie z dwóch budynków o łącznej powierzchni 60 000 m2. Lokalizacja Panattoni Park Wrocław II to bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A4, tuż przy węźle Pietrzykowice. To właśnie tu krzyżują się najbardziej strategiczne drogi regionu – droga A4, E67 oraz A8, stanowiąca obwodnicę dla Wrocławia.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C