Home&Market nagrodził Idea Leasing

C

26-04-2017

Miesięcznik ekonomiczny „Home&Market” przyznał Idea Leasing nagrodę dla Najlepszej Firmy Leasingowej, doceniając bardzo dobre wyniki uzyskane przez spółkę w 2016 r., jej rozpoznawalność oraz innowacyjność produktową.   „Idea Leasing jest liderem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm, szczególnie w obszarze finansowania środków transportu. Spółka stawia na nowatorskie produkty finansowe, wysoką jakość obsługi klientów i elastyczne procedury, które zwiększają konkurencyjność polskich przedsiębiorstw – już od pierwszych dni działalności”  oto argumenty, które zadecydowały, że redakcja miesięcznika „Home&Market” po raz kolejny uhonorowała Idea Leasing nagrodą za silną pozycję i osiągnięcia produktowe.    „PROSPERITA 2017 to nagroda dla wszystkich pracowników, partnerów oraz klientów Idea Leasing, którzy wspólnie tworzą nową jakość polskiego rynku leasingu"  mówi Marek Bauer, prezes Zarządu Idea Leasing SA. „Doskonała znajomość biznesu i potrzeb naszych klientów, umiejętność budowania trwałych, rzetelnych relacji z partnerami, zaangażowanie i profesjonalizm zespołu Idea Leasing to klucz do naszego sukcesu i bardzo dynamicznego wzrostu. A PROSPERITA, kolejna nagroda za bardzo dobre wyniki, szczególnie motywuje nas do dalszego działania"  dodaje Bauer.   Idea Leasing systematycznie wprowadza nowe produkty i usprawnienia dla polskich przedsiębiorców. Pod koniec 2016 r. firma wystartowała z  ofertą – „Happy Miles”, czyli leasingiem na kilometry w modelu pay-as-you-drive, w którym miesięczna rata leasingu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez leasingowany pojazd. Szeroka oferta spółki umożliwia klientom skorzystanie także – oprócz leasingu – z pożyczki, najmu oraz gamy ubezpieczeń i produktów dodatkowych.   Idea Leasing jest częścią Grupy Idea Getin Leasing. Grupa, zgodnie z oczekiwaniami, zakończyła I kwartał 2017 rok na pozycji lidera branży z portfelem nowych umów o wartości ponad 1,78 mld zł, co stanowi 11,95% polskiego rynku leasingu.  

Marek Bauer Idea Leasing 2017Miesięcznik ekonomiczny „Home&Market” przyznał Idea Leasing nagrodę dla Najlepszej Firmy Leasingowej, doceniając bardzo dobre wyniki uzyskane przez spółkę w 2016 r., jej rozpoznawalność oraz innowacyjność produktową.

 

„Idea Leasing jest liderem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm, szczególnie w obszarze finansowania środków transportu. Spółka stawia na nowatorskie produkty finansowe, wysoką jakość obsługi klientów i elastyczne procedury, które zwiększają konkurencyjność polskich przedsiębiorstw – już od pierwszych dni działalności”  oto argumenty, które zadecydowały, że redakcja miesięcznika „Home&Market” po raz kolejny uhonorowała Idea Leasing nagrodą za silną pozycję i osiągnięcia produktowe. 

 

PROSPERITA 2017 to nagroda dla wszystkich pracowników, partnerów oraz klientów Idea Leasing, którzy wspólnie tworzą nową jakość polskiego rynku leasingu”  mówi Marek Bauer, prezes Zarządu Idea Leasing SA. „Doskonała znajomość biznesu i potrzeb naszych klientów, umiejętność budowania trwałych, rzetelnych relacji z partnerami, zaangażowanie i profesjonalizm zespołu Idea Leasing to klucz do naszego sukcesu i bardzo dynamicznego wzrostu. A PROSPERITA, kolejna nagroda za bardzo dobre wyniki, szczególnie motywuje nas do dalszego działania”  dodaje Bauer.

 

Idea Leasing systematycznie wprowadza nowe produkty i usprawnienia dla polskich przedsiębiorców. Pod koniec 2016 r. firma wystartowała z  ofertą – „Happy Miles”, czyli leasingiem na kilometry w modelu pay-as-you-drive, w którym miesięczna rata leasingu jest uzależniona od liczby kilometrów faktycznie pokonywanych przez leasingowany pojazd. Szeroka oferta spółki umożliwia klientom skorzystanie także – oprócz leasingu – z pożyczki, najmu oraz gamy ubezpieczeń i produktów dodatkowych.

 

Idea Leasing jest częścią Grupy Idea Getin Leasing. Grupa, zgodnie z oczekiwaniami, zakończyła I kwartał 2017 rok na pozycji lidera branży z portfelem nowych umów o wartości ponad 1,78 mld zł, co stanowi 11,95% polskiego rynku leasingu.

 

Prosperita NAGRODA

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C