Hongkong-Gdańsk. Nowe połączenie morskie w ofercie ROHLIG SUUS Logistics

C

01-01-2014

ROHLIG SUUS Logistics uruchomił kolejną bezpośrednią linię drobnicową do Gdańska, obejmującą 7 portów w południowo-zachodnich Chinach. Przesyłki są konsolidowane w Hongkongu.       Połączenie na trasie Hongkong-Gdańsk realizowane jest raz w tygodniu - w niedzielę. Produkt w pełni opiera się o serwis organizowany przez ROHLIG SUUS Logistics, dzięki czemu klienci zyskują gwarancję miejsca, stawki i wypłynięcia. Transit time z Hongkongu do Gdańska wynosi 32 dni.   Hongkong jest terminalem zbiorczym, do którego trafiają ładunki z 6 portów chińskich: Xiamen, Qingdao, Tianjin, Fuzhou, Dalian oraz Kaohsiung na Tajwanie. Po konsolidacji towarów, statek wypływa bezpośrednio do Gdańska.   Podobny typ połączenia operator realizuje już na trasie z Hongkongu do Hamburga. Zwykle jest to serwis mniej konkurencyjny cenowo, jednak jego przewagą jest krótszy transit time, jak również może różnić się formalnościami celno-podatkowymi w zależności do bieżących potrzeb klienta.   ROHLIG SUUS Logistics ma już w swojej ofercie inne regularne połączenia, np. na trasie z Szanghaju, Ningbo i Yantian do Hamburga i Gdańska.

rohling-suusROHLIG SUUS Logistics uruchomił kolejną bezpośrednią linię drobnicową do Gdańska, obejmującą 7 portów w południowo-zachodnich Chinach. Przesyłki są konsolidowane w Hongkongu.

 

 

 

Połączenie na trasie Hongkong-Gdańsk realizowane jest raz w tygodniu – w niedzielę. Produkt w pełni opiera się o serwis organizowany przez ROHLIG SUUS Logistics, dzięki czemu klienci zyskują gwarancję miejsca, stawki i wypłynięcia. Transit time z Hongkongu do Gdańska wynosi 32 dni.

 

Hongkong jest terminalem zbiorczym, do którego trafiają ładunki z 6 portów chińskich: Xiamen, Qingdao, Tianjin, Fuzhou, Dalian oraz Kaohsiung na Tajwanie. Po konsolidacji towarów, statek wypływa bezpośrednio do Gdańska.

 

Podobny typ połączenia operator realizuje już na trasie z Hongkongu do Hamburga. Zwykle jest to serwis mniej konkurencyjny cenowo, jednak jego przewagą jest krótszy transit time, jak również może różnić się formalnościami celno-podatkowymi w zależności do bieżących potrzeb klienta.

 

ROHLIG SUUS Logistics ma już w swojej ofercie inne regularne połączenia, np. na trasie z Szanghaju, Ningbo i Yantian do Hamburga i Gdańska.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C