HYDROPOL odbiera pierwszy w Polsce egzemplarz RENAULT TRUCKS T PUSHER.

C

04-07-2014

1 czerwca 2014 roku w firmie POLSAD Jacek Korczak miało miejsce przekazanie kluczyków do pierwszego w Polsce ciągnika RENAULT TRUCKS T 460 EURO6 w wersji PUSHER (6x2).           Ciągnik odebrał Paweł Żółtowski -właściciel firmy Hydropol. Pojazd wyposażono w silnik DTI 11 o mocy 460KM EURO6, w zautomatyzowaną skrzynię biegów Optidriver AT 2412E, oraz w obszerną kabinę przeznaczoną do samochodów do transportu lokalnego DAY &NIGHT.   Trzecia oś w układzie PUSHER pozwala na lepszy rozkład nacisków na siodło ciągnika i oś napędową (unika się przeciążenia osi napędowej). Ciągnik RENAULT TRUCKS T 460 6x2 PUSHER w firmie Hydropol będzie pracował ze specjalistyczną naczepą do przewozu ponadgabarytowych ładunków. Zestaw będzie transportował m.in. koparkę o masie własne ponad 30 t. Hydropol Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od ponad dwudziestu lat. Spółka wyodrębniła się 1 lutego 1997 r. z Przedsiębiorstwa Robót Instalacyjno - Budowlanych HYDROPOL s.c. powstałej 17 maja 1988 r. w Gostyninie, przejmując jednocześnie wykonawstwo robót w zakresie budowlano - montażowym. W maju 2002r. firma HYDROPOL wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008 potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę klientów.    Ciągnik gamy T Pusher jest kolejną maszyną z logo Renault Trucks zakupioną w Polsad we flocie Hydropol. Firma Polsad jest jednym z najbardziej znanych dilerów tej marki, działa na terenie centralnej Polski. Sprzedaje i serwisuje produkty Renault Trucks od 16 lat. Posiad cztery serwisy w Kutnie, w Rzgowie koło Łodzi, Starym Mieście przy węźle A2 Modła i Fabianowie koło Kalisza.

polsad-renault-t-4601 czerwca 2014 roku w firmie POLSAD Jacek Korczak miało miejsce przekazanie kluczyków do pierwszego w Polsce ciągnika RENAULT TRUCKS T 460 EURO6 w wersji PUSHER (6×2).

 

 

 

 

 

Ciągnik odebrał Paweł Żółtowski -właściciel firmy Hydropol. Pojazd wyposażono w silnik DTI 11 o mocy 460KM EURO6, w zautomatyzowaną skrzynię biegów Optidriver AT 2412E, oraz w obszerną kabinę przeznaczoną do samochodów do transportu lokalnego DAY &NIGHT.

 

Trzecia oś w układzie PUSHER pozwala na lepszy rozkład nacisków na siodło ciągnika i oś napędową (unika się przeciążenia osi napędowej). Ciągnik RENAULT TRUCKS T 460 6×2 PUSHER w firmie Hydropol będzie pracował ze specjalistyczną naczepą do przewozu ponadgabarytowych ładunków. Zestaw będzie transportował m.in. koparkę o masie własne ponad 30 t.

Hydropol Sp. z o.o. jest firmą istniejącą od ponad dwudziestu lat. Spółka wyodrębniła się 1 lutego 1997 r. z Przedsiębiorstwa Robót Instalacyjno – Budowlanych HYDROPOL s.c. powstałej 17 maja 1988 r. w Gostyninie, przejmując jednocześnie wykonawstwo robót w zakresie budowlano – montażowym.

W maju 2002r. firma HYDROPOL wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008 potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę klientów.

 

 Ciągnik gamy T Pusher jest kolejną maszyną z logo Renault Trucks zakupioną w Polsad we flocie Hydropol. Firma Polsad jest jednym z najbardziej znanych dilerów tej marki, działa na terenie centralnej Polski. Sprzedaje i serwisuje produkty Renault Trucks od 16 lat. Posiad cztery serwisy w Kutnie, w Rzgowie koło Łodzi, Starym Mieście przy węźle A2 Modła i Fabianowie koło Kalisza.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C