I Konferencja optymalizacji procesów biznesowych: Logistyka i Magazyn

C

24-10-2012

  Pierwsze spotkanie cyklu organizowanego przez firmę Sekwencja odbędzie się w dniu 15 listopada br. w Warszawie, wstęp bezpłatny. Wydarzenie to kierowane jest do właścicieli oraz menedżerów firm z sektora MŚP z Warszawy i okolic zainteresowanych wdrożeniami systemów ERP. TSL Biznes objął cykl konferencji patronatem medialnym.     buy atorvastatin where to order oxycontin buy cheap chantix generic atenolol buy hydrochlorothiazide order janumet online buy pradaxa online cheap     Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się ze sposobami wykorzystywania systemów IT do optymalizacji działalności firmy oraz metodami analizowania procesów biznesowych.   I Konferencja optymalizacji procesów biznesowych: Logistyka i Magazyn to także znakomita okazja do rozeznania się w ofertach dostawców systemów ERP oraz sposobność sprzyjająca nawiązaniu nowych relacji biznesowych.   Więcej informacji pod adresem: www.sekwencja.org

 

magazPierwsze spotkanie cyklu organizowanego przez firmę Sekwencja odbędzie się w dniu 15 listopada br. w Warszawie, wstęp bezpłatny. Wydarzenie to kierowane jest do właścicieli oraz menedżerów firm z sektora MŚP z Warszawy i okolic zainteresowanych wdrożeniami systemów ERP. TSL Biznes objął cykl konferencji patronatem medialnym.

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

 

 

Podczas spotkania przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się ze sposobami wykorzystywania systemów IT do optymalizacji działalności firmy oraz metodami analizowania procesów biznesowych.

 

I Konferencja optymalizacji procesów biznesowych: Logistyka i Magazyn to także znakomita okazja do rozeznania się w ofertach dostawców systemów ERP oraz sposobność sprzyjająca nawiązaniu nowych relacji biznesowych.

 

Więcej informacji pod adresem: www.sekwencja.org

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C