Infonet Projekt i Jantar łączą siły dla logistyki

C

02-04-2013

  Korzystając ze swoich doświadczeń w tym sektorze, firmy Infonet Projekt i Jantar  będą projektować i proponować Klientom rozwiązania oparte o innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnej infrastruktury IT dla sektora handlu, logistyki czy przemysłu.     W tym celu stworzony zostanie wspólny zespół który pozwoli lepiej wykorzystywać efekty synergii wynikający z kooperacji i szybciej reagować na zmieniające się potrzeby Klientów z tych sektorów. - Firmy w sektorze handlowym i logistycznym stawiają na innowacyjne, dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Połączenie znajomości specyfiki tych branż i zaproponowanie zintegrowanych rozwiązań IT pozwoli naszym klientom na osiągniecie bardzo konkretnych korzyści biznesowych i usprawnień ich procesy operacyjne - powiedział Jan Sobieszczański, wiceprezes, Infonet Projekt. Kooperacja będzie koncentrowała się w głównej mierze na wymianie kluczowych kompetencji, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie: projektowania infrastruktury IT, dostarczania rozwiązań do zarządzania środowiskiem IT w przedsiębiorstwie, tworzenia kopii bezpieczeństwa, systemów magazynowych opartych o technologię kodów kreskowych i RFID, materiałów eksploatacyjnych, systemów samoobsługowych i aplikacji mobilnych.  

 

infonet1Korzystając ze swoich doświadczeń w tym sektorze, firmy Infonet Projekt i Jantar  będą projektować i proponować Klientom rozwiązania oparte o innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnej infrastruktury IT dla sektora handlu, logistyki czy przemysłu.

 

 


W tym celu stworzony zostanie wspólny zespół który pozwoli lepiej wykorzystywać efekty synergii wynikający z kooperacji i szybciej reagować na zmieniające się potrzeby Klientów z tych sektorów.


– Firmy w sektorze handlowym i logistycznym stawiają na innowacyjne, dostosowane do ich potrzeb rozwiązania. Połączenie znajomości specyfiki tych branż i zaproponowanie zintegrowanych rozwiązań IT pozwoli naszym klientom na osiągniecie bardzo konkretnych korzyści biznesowych i usprawnień ich procesy operacyjne – powiedział Jan Sobieszczański, wiceprezes, Infonet Projekt.


Kooperacja będzie koncentrowała się w głównej mierze na wymianie kluczowych kompetencji, aby zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie: projektowania infrastruktury IT, dostarczania rozwiązań do zarządzania środowiskiem IT w przedsiębiorstwie, tworzenia kopii bezpieczeństwa, systemów magazynowych opartych o technologię kodów kreskowych i RFID, materiałów eksploatacyjnych, systemów samoobsługowych i aplikacji mobilnych.

 

fb_like

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C