Innowacyjne nośniki dużych ładunków

C

26-02-2016

W przypadku dostawców dla przemysłu samochodowego kosze siatkowe (Gitterbox)  jak żaden inny nośnik znalazły zastosowanie do wysyłki nieopakowanych jednostkowych komponentów. Jeśli jednak transport dotyczy zapakowanych towarów lub dóbr, dostawcy produktów w przypadku branży Aftermarket, producenci przemysłu elektronicznego i budowy maszyn coraz częściej stawiają na boksy GLT. W przypadku przedsiębiorstw oznacza to z reguły poza kosztami nabycia i utrzymywania w magazynie dodatkowe nakłady związane ze zwrotnym przewozem do miejsca pochodzenia.               Aby w takim przypadku zarządzanie nośnikami ładunków było bardziej efektywne, Pooling Partners oferuje klientom od zaraz możliwość uzyskiwania boksów GLT w ramach tradycyjnej sieci PAKI w dowolnej ilości oraz w każdym terminie. Nie występuje konieczność zwrotu. Doświadczony partner logistyczny zabierze puste boksy w miejscu wyładunku. I tak nośniki dużych ładunków po ich zastosowaniu będą ponownie wprowadzane do otwartego poolu i przekazywane kolejnemu użytkownikowi w pobliżu. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić koszty nabycia, składowania i logistyki, ale gwarantuje także przedsiębiorstwom w każdej chwili maksymalną elastyczność i jest przyjazne dla środowiska. W ten sposób można także wyrównywać wahania produkcji.   Dodatkowo nośniki dużych ładunków udostępniane przez Pooling Partners stanowią prawdziwą innowację w sektorze logistycznym. Wielokrotnie wyróżniany mechanizm KTP pozwala na montaż i demontaż w ciągu kliku sekund dzięki koncepcji składania typu sandwich. Dzięki połączeniu komponentów na stałe po drodze nic nie ulega zagubieniu. Na potrzeby transportu i zaopatrzenia możliwe jest złożenie według proporcji 1:4. Tym samym nowy GLT łączy objętość tradycyjnych koszy kratowych z obsługą nowoczesnych, składanych nośników i stanowi dzięki wadze załadunkowej do 500 kg i takim samym wymiarom wewnętrznym (.1.195 x 795 mm) doskonałą alternatywę względnie uzupełnienie znanych rozwiązań. Dzięki zapotrzebowaniu przestrzennemu zredukowanym do wartości mniejszej niż 25% zwrot boksów w formie standardowych pojemników jest oszczędny kosztowo i ekologiczny- szczególnie w przypadku długich dystansów oraz długich tras dystrybucji - Sieć PAKi oznacza efektywne i jednocześnie ekologiczne rozwiązania - wyjaśnia Christian Kühnhold, prezes PAKi - Dzięki wymiennym boksom GLT kontynuujemy tą drogę potwierdzając naszą innowacyjność.  

Pooling Partners nosniki duzych ladunkow 1W przypadku dostawców dla przemysłu samochodowego kosze siatkowe (Gitterbox)  jak żaden inny nośnik znalazły zastosowanie do wysyłki nieopakowanych jednostkowych komponentów. Jeśli jednak transport dotyczy zapakowanych towarów lub dóbr, dostawcy produktów w przypadku branży Aftermarket, producenci przemysłu elektronicznego i budowy maszyn coraz częściej stawiają na boksy GLT. W przypadku przedsiębiorstw oznacza to z reguły poza kosztami nabycia i utrzymywania w magazynie dodatkowe nakłady związane ze zwrotnym przewozem do miejsca pochodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

Aby w takim przypadku zarządzanie nośnikami ładunków było bardziej efektywne, Pooling Partners oferuje klientom od zaraz możliwość uzyskiwania boksów GLT w ramach tradycyjnej sieci PAKI w dowolnej ilości oraz w każdym terminie. Nie występuje konieczność zwrotu. Doświadczony partner logistyczny zabierze puste boksy w miejscu wyładunku. I tak nośniki dużych ładunków po ich zastosowaniu będą ponownie wprowadzane do otwartego poolu i przekazywane kolejnemu użytkownikowi w pobliżu. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić koszty nabycia, składowania i logistyki, ale gwarantuje także przedsiębiorstwom w każdej chwili maksymalną elastyczność i jest przyjazne dla środowiska. W ten sposób można także wyrównywać wahania produkcji.

 

Dodatkowo nośniki dużych ładunków udostępniane przez Pooling Partners stanowią prawdziwą innowację w sektorze logistycznym. Wielokrotnie wyróżniany mechanizm KTP pozwala na montaż i demontaż w ciągu kliku sekund dzięki koncepcji składania typu sandwich. Dzięki połączeniu komponentów na stałe po drodze nic nie ulega zagubieniu. Na potrzeby transportu i zaopatrzenia możliwe jest złożenie według proporcji 1:4. Tym samym nowy GLT łączy objętość tradycyjnych koszy kratowych z obsługą nowoczesnych, składanych nośników i stanowi dzięki wadze załadunkowej do 500 kg i takim samym wymiarom wewnętrznym (.1.195 x 795 mm) doskonałą alternatywę względnie uzupełnienie znanych rozwiązań. Dzięki zapotrzebowaniu przestrzennemu zredukowanym do wartości mniejszej niż 25% zwrot boksów w formie standardowych pojemników jest oszczędny kosztowo i ekologiczny- szczególnie w przypadku długich dystansów oraz długich tras dystrybucji – Sieć PAKi oznacza efektywne i jednocześnie ekologiczne rozwiązania – wyjaśnia Christian Kühnhold, prezes PAKi – Dzięki wymiennym boksom GLT kontynuujemy tą drogę potwierdzając naszą innowacyjność.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C