Innowacyjne oprogramowanie nowej generacji firmy AXIT.

C

27-05-2014

Spółka AXIT wprowadza AX4 OPEN - oprogramowanie nowej generacji oparte na technologii chmury obliczeniowej do samodzielnego konfigurowania systemów logistycznych przez firmy.             AX4 Open to innowacyjne rozwiązanie informatyczne międzynarodowej firmy AXIT - do samodzielnego kształtowania systemów logistycznych na platformie AX4, dostosowanych do specyficznych potrzeb firm. Umożliwia firmom konfigurowanie i zarządzanie złożonymi procesami on-line w czasie rzeczywistym. To unikatowe w skali światowej, autorskie rozwiązanie firmy AXIT dalece wykracza poza standardy informatyczne i daje możliwość firmom, samodzielnego kształtowania procesów SCM w zarządzaniu łańcuchem dostaw.   Zamiast korzystania z drogich dostawców systemów do opracowywania rozwiązań informatycznych, działy IT firm mogą samodzielnie (Do ?IT? Yourself), z dowolnego miejsca na ziemi programować potrzebne aplikacje na bazie gotowych modułów AX4 Open.   ?Pracując nad projektem i funkcjonalnością oprogramowania firma może sama decydować jak finalne rozwiązanie powinno wyglądać i funkcjonować. Dodatkowo stosując gotowe już rozwiązania AX4 Open znacznie skraca się czas potrzebny na wdrożenie projektu. To co kiedyś wymagało 10 dniowego programowania, dziś przy pomocy AX4 Open Tools wymaga tylko kilku godzin? ? powiedział Artur Zgoda ? Member of Management Board AXIT.   Poza narzędziami do sterowania i administrowania platformą AX4 system zawiera również moduł do tworzenia własnych modułów (Apps). AX4 Open jest również rozwiązaniem niezwykle intuicyjnym w implementacji, powoduje znaczne skrócenie czasu trwania projektu oraz eliminację zewnętrznych kosztów projektu. Wykorzystując technologię chmury obliczeniowej, firmy też nie muszą dodatkowo inwestować wlokalne rozwiązania sprzętowe. Liczy się jakość i ekonomia wdrożenia mające przełożenie na wynik finansowy. Firmy mogą zaoszczędzić od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu procent.   ?AX4 Open gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość danych. Stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które pragną oszczędzać czas i pieniądze, zwiększać elastyczność i konkurencyjność? ? powiedział Krzysztof Mytnik ? nowozatrudniony Country Sales Manager AXIT sp. z o.o.   Narzędzia AX4 Open oparte na technologii chmury obliczeniowej uwzględniają międzynarodowe doświadczenia firmy AXIT, zebrane podczas realizacji ponad 1200 projektów SCM. Zarówno AX4 jak i AX4 Open są wykorzystywane z sukcesem przez duże i średnie firmy produkcyjne, handlowe i logistyczne, m.in. DHL, DB Schenker, Ford czy BASF.

axit logoSpółka AXIT wprowadza AX4 OPEN – oprogramowanie nowej generacji oparte na technologii chmury obliczeniowej do samodzielnego konfigurowania systemów logistycznych przez firmy.

 

 

 

 

 

 

AX4 Open to innowacyjne rozwiązanie informatyczne międzynarodowej firmy AXIT – do samodzielnego kształtowania systemów logistycznych na platformie AX4, dostosowanych do specyficznych potrzeb firm. Umożliwia firmom konfigurowanie i zarządzanie złożonymi procesami on-line w czasie rzeczywistym. To unikatowe w skali światowej, autorskie rozwiązanie firmy AXIT dalece wykracza poza standardy informatyczne i daje możliwość firmom, samodzielnego kształtowania procesów SCM w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

 

Zamiast korzystania z drogich dostawców systemów do opracowywania rozwiązań informatycznych, działy IT firm mogą samodzielnie (Do ?IT? Yourself), z dowolnego miejsca na ziemi programować potrzebne aplikacje na bazie gotowych modułów AX4 Open.

 

?Pracując nad projektem i funkcjonalnością oprogramowania firma może sama decydować jak finalne rozwiązanie powinno wyglądać i funkcjonować. Dodatkowo stosując gotowe już rozwiązania AX4 Open znacznie skraca się czas potrzebny na wdrożenie projektu. To co kiedyś wymagało 10 dniowego programowania, dziś przy pomocy AX4 Open Tools wymaga tylko kilku godzin? ? powiedział Artur Zgoda ? Member of Management Board AXIT.

 

Poza narzędziami do sterowania i administrowania platformą AX4 system zawiera również moduł do tworzenia własnych modułów (Apps). AX4 Open jest również rozwiązaniem niezwykle intuicyjnym w implementacji, powoduje znaczne skrócenie czasu trwania projektu oraz eliminację zewnętrznych kosztów projektu. Wykorzystując technologię chmury obliczeniowej, firmy też nie muszą dodatkowo inwestować wlokalne rozwiązania sprzętowe. Liczy się jakość i ekonomia wdrożenia mające przełożenie na wynik finansowy. Firmy mogą zaoszczędzić od kilkunastu nawet do kilkudziesięciu procent.

 

?AX4 Open gwarantuje pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość danych. Stanowi idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które pragną oszczędzać czas i pieniądze, zwiększać elastyczność i konkurencyjność? ? powiedział Krzysztof Mytnik ? nowozatrudniony Country Sales Manager AXIT sp. z o.o.

 

Narzędzia AX4 Open oparte na technologii chmury obliczeniowej uwzględniają międzynarodowe doświadczenia firmy AXIT, zebrane podczas realizacji ponad 1200 projektów SCM. Zarówno AX4 jak i AX4 Open są wykorzystywane z sukcesem przez duże i średnie firmy produkcyjne, handlowe i logistyczne, m.in. DHL, DB Schenker, Ford czy BASF.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C