interLAN SPEED Cross Dock Planer

C

22-08-2013

Firma InterLAN, dostawca systemu TMS dla branży transportowo-logistycznej, opracowała kolejny moduł zwiększający funkcjonalność  oferowanego od kilku lat systemu interLAN SPEED.           Moduł Cross-Dock Planer służy do intuicyjnego graficznego planowania ruchów na magazynie. Umożliwia on nadzór nad płynnością załadunków i rozładunków na poszczególnych bramach, połączony z możliwością szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację.   Idea działania modułu oparta jest o graficzne odwzorowanie bram magazynowych. Całe rozwiązanie zostało pomyślane jako maksymalnie elastyczne i łatwe w obsłudze, co jest już znakiem firmowym oprogramowania InterLAN.   Moduł interLAN SPEED Cross-Dock Planer przeznaczony jest dla operatorów logistycznych i sieci drobnicowych,  dokonujących operacji magazynowych na wielu bramach przeładunkowych.  

interlanspeedFirma InterLAN, dostawca systemu TMS dla branży transportowo-logistycznej, opracowała kolejny moduł zwiększający funkcjonalność  oferowanego od kilku lat systemu interLAN SPEED.

 

 

 

 

 

Moduł Cross-Dock Planer służy do intuicyjnego graficznego planowania ruchów na magazynie. Umożliwia on nadzór nad płynnością załadunków i rozładunków na poszczególnych bramach, połączony z możliwością szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację.

 

Idea działania modułu oparta jest o graficzne odwzorowanie bram magazynowych. Całe rozwiązanie zostało pomyślane jako maksymalnie elastyczne i łatwe w obsłudze, co jest już znakiem firmowym oprogramowania InterLAN.

 

Moduł interLAN SPEED Cross-Dock Planer przeznaczony jest dla operatorów logistycznych i sieci drobnicowych,  dokonujących operacji magazynowych na wielu bramach przeładunkowych.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C