IntraLog Poland – nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej

C

26-11-2019

W kalendarzu wydarzeń logistycznych pojawia się nowa impreza. W dniach 3-5 marca 2020 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą po raz pierwszy odbędą się Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw - IntraLog Poland. Za organizację nowego wydarzenia odpowiada firma Lentewenc, która z sukcesem organizuje od siedmiu lat targi Translogistica (dawniej Trans Poland).

W kalendarzu wydarzeń logistycznych pojawia się nowa impreza. W dniach 3-5 marca 2020 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą po raz pierwszy odbędą się Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland. Za organizację nowego wydarzenia odpowiada firma Lentewenc, która z sukcesem organizuje od siedmiu lat targi TransLogistica Poland (dawniej TransPoland).

 

Międzynarodowe Targi IntraLog Poland to nowe targi biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, nowym technologiom w zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz bezpieczeństwu
w magazynie. Targi umożliwią profesjonalistom zajmującym się intralogistyką na zapoznanie się z nowościami rynkowymi ułatwiającymi zarządzanie powierzchnią magazynową. Ważne jest, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami, być przygotowanym  na coraz szybszą reakcję w produkcji przemysłowej oraz na uelastycznienie procesów zachodzących w logistyce wewnętrznej. Brak kompleksowej platformy dla wiodących dostawców technologii i usług w intralogistyce skłoniło organizatorów do stworzenia nowych na polskim rynku targów biznesowych.

Każdy sektor oczekujący szybkiej realizacji zlecenia przy jednoczesnej minimalizacji kosztów będzie miał możliwość zaprezentowania swoich produktów użytkownikom końcowym.

Polska obecnie zajmuje wysokie 3 miejsce w Europie jako potentat w wynajmowanych powierzchniach magazynowych. Szacuje się, że wolumen magazynowy w Polsce sięga 16 mln m. kw., a tylko w pierwszym półroczu 2019 r. oddano do użytku 600 tys. m. kw. nowej przestrzeni wielkoformatowej.

Targi IntraLog Poland odbywają się równolegle z V Międzynarodowymi Targami Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack oraz z Food Tech Expo, które organizowane są przez Ptak Warsaw Expo. Połączenie tych wydarzeń jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy, promocji najnowszych rozwiązań magazynowych oraz do nawiązania nowych, cennych relacji biznesowych.

Nie zwlekaj i już dziś zapytaj o stoisko!

Więcej informacji na: www.intralogpoland.pl
Więcej informacji na temat oferty wystawienniczej:
Tel.: + 48 698 054 193
mail: karol@intralogpoland.pl

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C