Iron Mountain powiększyła się o 8,000 metrów kwadratowych w ProLogis Park Błonie

C

28-07-2010

  {modal href="/images/stories/prologis_park_blonie_big.jpg"} {/modal} ProLogis, globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu umowy najmu ponad 8 000 m2 powierzchni magazynowej w ProLogis Park Błonie  z firmą Iron Mountain Polska, światowym liderem rynku zarządzania informacją. Jednocześne Iron Mountain, przedłużyła umowy najmu obecnie zajmowanej powierzchni magazynowej na terenie tego samego parku. Firma Iron Mountain od ponad 50 lat pomaga instytucjom na całym świecie zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochroną i przechowywaniem danych. Fundamentem działalności firmy jest najwyższa jakość usług, na którą składają się długoletnie doświadczenie, zaawansowane procedury operacyjne wsparte najnowocześniejszą technologią oraz wykwalifikowana kadra pracowników. - Myśląc o jakości i optymalizacji kosztów związanych z przechowywaniem danych podjęliśmy decyzję przedłużeniu umowy najmu, a także o wynajęciu kolejnych 8 000 metrów kwadratowych - powiedziała Iwona Wałach, Commercial Director Iron Mountain Polska. - Dotychczasowa pięcioletnia współpraca z ProLogis pokazała, że amerykański dostawca powierzchni dystrybucyjnej jest dla nas odpowiednim, godnym zaufania partnerem, a ProLogis Park Błonie idealnym rozwiązaniem dla naszej działalności. - Ta umowa to dla ProLogis potwierdzenie wysokiej jakości obsługi Klienta - powiedział Wojciech Kosiór, leasing manager Polska. - Umowa najmu z Iron Mountain jest dowodem, na to że najcenniejsze w biznesie są partnerskie relacje i umiejętność kierowania się interesem Klienta. ProLogis Park Błonie to strategicznie położone centrum dystrybucyjne, w odległości 25 kilometrów na zachód od Warszawy, w pobliżu trasy E30. Zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne i umożliwia szybkie dostawy zarówno na rynki europejskie, jak i krajowe. Na terenie parku logistycznego znajduje się 8 budynków magazynowych, o łącznej powierzchni blisko 152 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej. Klientami ProLogis Park Błonie są również takie firmy jak: Arvato Services (Bertelsmann Media), DC, Interchem, L`Oreal, Mercedes-Benz, New Idea Mebel, Optimum Distribution, PPG Deco, Tradis, Wincanton. Portfolio ProLogis w regionie Warszawy składa się z dziewięciu parków dystrybucyjnych (39 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 760 000 m2.

 

{modal href=”/images/stories/prologis_park_blonie_big.jpg”}

{/modal}

ProLogis, globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował o podpisaniu umowy najmu ponad 8 000 m2 powierzchni magazynowej w ProLogis Park Błonie  z firmą Iron Mountain Polska, światowym liderem rynku zarządzania informacją. Jednocześne Iron Mountain, przedłużyła umowy najmu obecnie zajmowanej powierzchni magazynowej na terenie tego samego parku.


Firma Iron Mountain od ponad 50 lat pomaga instytucjom na całym świecie zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochroną i przechowywaniem danych. Fundamentem działalności firmy jest najwyższa jakość usług, na którą składają się długoletnie doświadczenie, zaawansowane procedury operacyjne wsparte najnowocześniejszą technologią oraz wykwalifikowana kadra pracowników.


Myśląc o jakości i optymalizacji kosztów związanych z przechowywaniem danych podjęliśmy decyzję przedłużeniu umowy najmu, a także o wynajęciu kolejnych 8 000 metrów kwadratowych – powiedziała Iwona Wałach, Commercial Director Iron Mountain Polska. – Dotychczasowa pięcioletnia współpraca z ProLogis pokazała, że amerykański dostawca powierzchni dystrybucyjnej jest dla nas odpowiednim, godnym zaufania partnerem, a ProLogis Park Błonie idealnym rozwiązaniem dla naszej działalności.


– Ta umowa to dla ProLogis potwierdzenie wysokiej jakości obsługi Klienta – powiedział Wojciech Kosiór, leasing manager Polska. – Umowa najmu z Iron Mountain jest dowodem, na to że najcenniejsze w biznesie są partnerskie relacje i umiejętność kierowania się interesem Klienta.


ProLogis Park Błonie to strategicznie położone centrum dystrybucyjne, w odległości 25 kilometrów na zachód od Warszawy, w pobliżu trasy E30. Zapewnia doskonałe warunki komunikacyjne i umożliwia szybkie dostawy zarówno na rynki europejskie, jak i krajowe. Na terenie parku logistycznego znajduje się 8 budynków magazynowych, o łącznej powierzchni blisko 152 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.


Klientami ProLogis Park Błonie są również takie firmy jak: Arvato Services (Bertelsmann Media), DC, Interchem, L`Oreal, Mercedes-Benz, New Idea Mebel, Optimum Distribution, PPG Deco, Tradis, Wincanton. Portfolio ProLogis w regionie Warszawy składa się z dziewięciu parków dystrybucyjnych (39 budynków) o łącznej powierzchni magazynowej ponad 760 000 m2.

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C