Iron Mountain w Europolis Park Błonie

C

09-01-2014

AXI IMMO pośredniczył w transakcji najmu powierzchni magazynowo-biurowej dla Iron Mountain Polska w Europolis Park Błonie należącym do CA IMMO. Międzynarodowa firma zarządzająca archiwami papierowymi i cyfrowymi wynajęła 7 200 mkw. powierzchni magazynowej i 250 mkw. powierzchni biurowej.       Iron Mountain jest międzynarodową firmą zajmująca się zarządzaniem informacjami i ochroną danych. Firma pomaga organizacjom zmniejszać koszty oraz poprawiać zarządzanie ich fizycznymi i cyfrowymi danymi. Iron Mountain została założona w 1951 r., jest notowana na giełdzie w Nowym Yorku. Posiada ponad 1000 placówek na świecie, obsługuje klientów w 35 państwach.   Zgodnie z realizowaną strategią firmy jest to pierwsza z trzech planowanych przez nas inwestycji. Jakość, bezpieczeństwo i efektywność naszych rozwiązań sprawia, że grono naszych klientów stale powiększa się. Wybraliśmy park Europolis w Błoniu, gdyż zależało nam na dogodnym połączeniu z Warszawą przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości powierzchni magazynowej ? powiedział Marcin Niewiadomski, Operation Director w Iron Mountain Polska.   Cieszy nas, że kolejna firma podjęła decyzję o współpracy z CA IMMO w ramach Europolis Park Błonie. Zainteresowanie powierzchnią magazynową w tym kompleksie wynika między innymi z korzystnego usytuowania inwestycji ? ok. 25 km od Warszawy wraz z dostępem do rozwijającej się infrastruktury drogowej. Dzięki temu park oferuje optymalne warunki do prowadzenia różnego rodzaju działalności ? podkreśliła Agata Wołos ? Leasing Manager w CA IMMO.   Przykład transakcji dla Iron Mountain jest potwierdzeniem dominującej pozycji Warszawy na magazynowej mapie Polski. Zwiększone zainteresowanie najemców obserwujemy nie tylko w lokalizacjach w okolicy Pruszkowa, ale również w parkach magazynowych w Błoniu. Najemcy doceniają dobre położenie, większy wybór modułów dostępnych od zaraz oraz konkurencyjne stawki czynszów ? podsumowała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.  

europolis-park-blonieAXI IMMO pośredniczył w transakcji najmu powierzchni magazynowo-biurowej dla Iron Mountain Polska w Europolis Park Błonie należącym do CA IMMO. Międzynarodowa firma zarządzająca archiwami papierowymi i cyfrowymi wynajęła 7 200 mkw. powierzchni magazynowej i 250 mkw. powierzchni biurowej.

 

 

 

Iron Mountain jest międzynarodową firmą zajmująca się zarządzaniem informacjami i ochroną danych. Firma pomaga organizacjom zmniejszać koszty oraz poprawiać zarządzanie ich fizycznymi i cyfrowymi danymi. Iron Mountain została założona w 1951 r., jest notowana na giełdzie w Nowym Yorku. Posiada ponad 1000 placówek na świecie, obsługuje klientów w 35 państwach.

 

Zgodnie z realizowaną strategią firmy jest to pierwsza z trzech planowanych przez nas inwestycji. Jakość, bezpieczeństwo i efektywność naszych rozwiązań sprawia, że grono naszych klientów stale powiększa się. Wybraliśmy park Europolis w Błoniu, gdyż zależało nam na dogodnym połączeniu z Warszawą przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości powierzchni magazynowej ? powiedział Marcin Niewiadomski, Operation Director w Iron Mountain Polska.

 

Cieszy nas, że kolejna firma podjęła decyzję o współpracy z CA IMMO w ramach Europolis Park Błonie. Zainteresowanie powierzchnią magazynową w tym kompleksie wynika między innymi z korzystnego usytuowania inwestycji ? ok. 25 km od Warszawy wraz z dostępem do rozwijającej się infrastruktury drogowej. Dzięki temu park oferuje optymalne warunki do prowadzenia różnego rodzaju działalności ? podkreśliła Agata Wołos ? Leasing Manager w CA IMMO.

 

Przykład transakcji dla Iron Mountain jest potwierdzeniem dominującej pozycji Warszawy na magazynowej mapie Polski. Zwiększone zainteresowanie najemców obserwujemy nie tylko w lokalizacjach w okolicy Pruszkowa, ale również w parkach magazynowych w Błoniu. Najemcy doceniają dobre położenie, większy wybór modułów dostępnych od zaraz oraz konkurencyjne stawki czynszów ? podsumowała Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C