IT w Logistyce GigaCon – konferencja

C

26-11-2012

  29 listopada w warszawskim hotelu Courtyard odbędzie się konferencja, która ma na celu przegląd dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych wspierających pracę firm logistycznych oraz wykorzystujących logistykę w swojej działalności. Udział w konferencji jest bezpłatny. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.       Tematy wystąpień podczas konferencji: - Audyt logistyczny. Zakres, procedury, przykłady, dr inż. Janusz Fijałkowski (Politechnika Warszawska) - APS - moda czy konieczność? System APS na przykładzie aplikacji Quintiq, (IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.) - Innowacyjna Logistyka w Służbie E-biznesu, (Software Solutions) - Magazyn sterowany głosem, (BCS Polska Sp. z o.o.) - Analiza i optymalizacja procesów biznesowych w logistyce ze wsparciem systemów klasy ERP, (Sekwencja Sp. z o.o.) - Dokumenty elektroniczne i ich zastosowanie w logistyce, (Solint - Eniac) - Decyzje, plany, efekty. Jak wyglądają wdrożenia IT na potrzeby logistyki w polskich przedsiębiorstwach wg Panelu Polskich Menedżerów Logistyki, (Logisys) - Dostosowanie logistyki do potrzeb klientów, (Stanley Black & Decker, Inc) - Aktualne trendy optymalizacji łańcucha dostaw wspierane poprzez rozwiązania informatyczne, (Instytut Logistyki i Magazynowania)   Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja.: http://sdcenter.pl/logistyka/warszawa/rejestracja Strona konferencji: http://sdcenter.pl/logistyka/warszawa

 

gigacom29 listopada w warszawskim hotelu Courtyard odbędzie się konferencja, która ma na celu przegląd dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych wspierających pracę firm logistycznych oraz wykorzystujących logistykę w swojej działalności. Udział w konferencji jest bezpłatny. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

PROMOCJA

PROMOCJA

 

 

Tematy wystąpień podczas konferencji:


– Audyt logistyczny. Zakres, procedury, przykłady, dr inż. Janusz Fijałkowski (Politechnika Warszawska)

– APS – moda czy konieczność? System APS na przykładzie aplikacji Quintiq, (IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.)

– Innowacyjna Logistyka w Służbie E-biznesu, (Software Solutions)

– Magazyn sterowany głosem, (BCS Polska Sp. z o.o.)

– Analiza i optymalizacja procesów biznesowych w logistyce ze wsparciem systemów klasy ERP, (Sekwencja Sp. z o.o.)

– Dokumenty elektroniczne i ich zastosowanie w logistyce, (Solint – Eniac)

– Decyzje, plany, efekty. Jak wyglądają wdrożenia IT na potrzeby logistyki w polskich przedsiębiorstwach wg Panelu Polskich Menedżerów Logistyki, (Logisys)

– Dostosowanie logistyki do potrzeb klientów, (Stanley Black & Decker, Inc)

– Aktualne trendy optymalizacji łańcucha dostaw wspierane poprzez rozwiązania informatyczne, (Instytut Logistyki i Magazynowania)

 

Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja.: http://sdcenter.pl/logistyka/warszawa/rejestracja

Strona konferencji: http://sdcenter.pl/logistyka/warszawa

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C