IV edycja konferencji “Wojna Drogowa”

C

20-04-2010

  Studenckie Koło Naukowe Transportu, Spedycji i Logistyki, działające w Szkole Głównej Handlowej w  Warszawie, po raz 4. organizuje konferencję "Wojna Drogowa - spotkanie z mistrzami kierownicy". W tym roku impreza odbędzie się w dniach 21-22 maja, jak zwykle z udziałem ratowników z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz strażaków ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, którzy są współorganizatorami Wojny drogowej. Cykliczne wydarzenie organizowane na terenie najstarszej polskiej uczelni ekonomicznej ma na celu upowszechnianie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Szeroko rozumiana problematyka bezpieczeństwa obejmuje zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej, pomocy drogowej i ppoż, a także kwestie prawne, ubezpieczeniowe i dotyczące systemu szkolenia kierowców.   W ramach konferencji odbędą się pokazy ratowania poszkodowanych z powypadkowych samochodów, jak też kursy ratownictwa medycznego przygotowane przez naszych partnerów z WUM i SGSP. Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewniają także eksperci z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym - m. in.  kierowcy rajdowi i zawodowi, przedstawiciele Policji, Inspekcji Transportu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, PZMot, firm produkujących sprzęt ratowniczy. Konferencja skierowana jest do młodych kierowców, uczniów i studentów interesujących się transportem i motoryzacją. Organizatorzy spodziewają się około 100 uczestników.  

 

Studenckie Koło Naukowe Transportu, Spedycji i Logistyki, działające w Szkole Głównej Handlowej w  Warszawie, po raz 4. organizuje konferencję “Wojna Drogowa – spotkanie z mistrzami kierownicy”. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 21-22 maja, jak zwykle z udziałem ratowników z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz strażaków ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, którzy są współorganizatorami Wojny drogowej.


Cykliczne wydarzenie organizowane na terenie najstarszej polskiej uczelni ekonomicznej ma na celu upowszechnianie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Szeroko rozumiana problematyka bezpieczeństwa obejmuje zasady udzielania pierwszej pomocy medycznej, pomocy drogowej i ppoż, a także kwestie prawne, ubezpieczeniowe i dotyczące systemu szkolenia kierowców. 

W ramach konferencji odbędą się pokazy ratowania poszkodowanych z powypadkowych samochodów, jak też kursy ratownictwa medycznego przygotowane przez naszych partnerów z WUM i SGSP. Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewniają także eksperci z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym – m. in.  kierowcy rajdowi i zawodowi, przedstawiciele Policji, Inspekcji Transportu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, PZMot, firm produkujących sprzęt ratowniczy. Konferencja skierowana jest do młodych kierowców, uczniów i studentów interesujących się transportem i motoryzacją. Organizatorzy spodziewają się około 100 uczestników.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C