IV edycja Poznańskiego Forum Logistycznego

C

25-04-2014

Koło Naukowe "Logistyka", działające na wydziale Inżynierii Zarządzania przy Politechnice Poznańskiej zaprasza na IV edycję Poznańskiego Forum Logistycznego.           Poznańskie Forum Logistyczne to ciesząca się popularnością konferencja skupiająca studentów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm z całej Polski, dla których temat logistyki nie jest obcy. To ważne wydarzenie dla wszystkich miłośników logistyki. Hasło tegorocznej edycji to: ?Logistyka szyta na miarę?. Konferencja odbędzie się 8-9 maja w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Podczas konferencji studenci mogą wykazać się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także podzielić pomysłami co do rozwiązań z zakresu tej tematyki, prezentując swoje referaty. Jest to jednak połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Uczestnicy będą mieli okazje do wzięcia udziału w licznych konkursach , zorganizowanych przez firmy warsztatach, a także w zaplanowanych wycieczkach do przedsiębiorstw, których siedziby mieszczą się w Poznaniu i okolicach. Nawiązanie kontaktów biznesowo-akademickich umożliwi integracja wszystkich uczestników, która będzie zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji.   Konferencja organizowana przez Koło Naukowe ?Logistyka? ukazuje jak ważne jest powiązanie w trakcie studiów nauki i praktyki, a dla przedsiębiorców stanowi możliwość do poznania młodych, ambitnych studentów, którzy lada moment wkroczą na rynek pracy. Partnerami czwartej edycji Poznańskiego Forum Logistycznego są: Dachser, DB Schenker, Still Polska, PSI, FM Logistic. Na zakończenie wydarzenia odbędzie się wręczenie nagród (m. in. "Złote Pióro" dla autorów najlepszego referatu, który będzie również wygłoszony podczas konferencji). Szczegółowe informacje, jak i program konferencji znajdują się na stronie http://pfl.put.poznan.pl. Osoby, które nie zdążyły się zapisać na tegoroczną edycję, już teraz zapraszamy za rok !

iv-pfl-1Koło Naukowe “Logistyka”, działające na wydziale Inżynierii Zarządzania przy Politechnice Poznańskiej zaprasza na IV edycję Poznańskiego Forum Logistycznego.

 

 

 

 

 

Poznańskie Forum Logistyczne to ciesząca się popularnością konferencja skupiająca studentów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm z całej Polski, dla których temat logistyki nie jest obcy. To ważne wydarzenie dla wszystkich miłośników logistyki.

Hasło tegorocznej edycji to: ?Logistyka szyta na miarę?. Konferencja odbędzie się 8-9 maja w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej. Podczas konferencji studenci mogą wykazać się swoją wiedzą, doświadczeniem, a także podzielić pomysłami co do rozwiązań z zakresu tej tematyki, prezentując swoje referaty. Jest to jednak połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną. Uczestnicy będą mieli okazje do wzięcia udziału w licznych konkursach , zorganizowanych przez firmy warsztatach, a także w zaplanowanych wycieczkach do przedsiębiorstw, których siedziby mieszczą się w Poznaniu i okolicach. Nawiązanie kontaktów biznesowo-akademickich umożliwi integracja wszystkich uczestników, która będzie zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji.

 

iv-pfl-2

Konferencja organizowana przez Koło Naukowe ?Logistyka? ukazuje jak ważne jest powiązanie w trakcie studiów nauki i praktyki, a dla przedsiębiorców stanowi możliwość do poznania młodych, ambitnych studentów, którzy lada moment wkroczą na rynek pracy. Partnerami czwartej edycji Poznańskiego Forum Logistycznego są: Dachser, DB Schenker, Still Polska, PSI, FM Logistic.

Na zakończenie wydarzenia odbędzie się wręczenie nagród (m. in. “Złote Pióro” dla autorów najlepszego referatu, który będzie również wygłoszony podczas konferencji).

Szczegółowe informacje, jak i program konferencji znajdują się na stronie http://pfl.put.poznan.pl. Osoby, które nie zdążyły się zapisać na tegoroczną edycję, już teraz zapraszamy za rok !

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C