IV Forum Logistyki Polski Wschodniej

C

06-10-2011

    TSLbiznes objął patronatem medialnym IV FORUM LOGISTYKI POLSKI WSCHODNIEJ, planowane na 8-9 października 2012 w Lublinie. Organizatorzy, firmy LOGNET Solutions Sp. z o.o. i Quantum software SA wraz z partnerem głównym firmą HELISECO Sp. z o.o., zapraszają do udziału.   IV Forum Logistyki Polski Wschodniej odbędzie się w formie trzech równolegle prowadzonych konferencji tematycznych: -    FORUM LOGISTYKI I ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW-    FORUM FLOTOWE-    FORUM LOTNICZE I USŁUG CARGO - połączone ze zwiedzaniem Portu Lotniczego Lublin    Głównym atutem wydarzenia będą panele dyskusyjne oraz prelekcje wybitnych praktyków i ekspertów z dziedziny logistyki, transportu i zarządzania flotami pojazdów oraz lotnictwa i usług Cargo.   Od początku tworzenia tego wydarzenia, staraliśmy się połączyć interesy publiczno-prywatne poprzez rzeczywisty dialog biznesowy. Rolą tegorocznej edycji forum jest stworzenie właściwej atmosfery do rozmów na temat inwestycji w Polsce Wschodniej, podnoszących jej atrakcyjność w ujęciu lokalnym, przy uwzględnieniu transgranicznych szans rozwoju.   Grupą odbiorców są przedsiębiorcy zainteresowani inwestycjami w Regionach Polski Wschodniej, Przedsiębiorcy prowadzący firmy usługowo-produkcyjne oraz operatorzy logistyczni, firmy z branży lotniczej i flotowej. Zaproszeni są również przedstawiciele Władz Regionów Polski Wschodniej, Organizacje wspierające rozwój współpracy i finansowanie przedsięwzięć. Podczas drugiego dnia konferencji odbędzie się popołudniowe spotkanie dedykowane największej inwestycji w Porcie Lotniczym Lublin, gdzie odbędą się jazdy testowe pojazdów osobowych, jak również loty widokowe flotą lotniczą.   Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem projektu, Panią Marzeną Holko-Piwowarską +48 81 479 70 67, lub mailowy: marzena.holko@lognet.pl.   Więcej informacji na dedykowanej stronie: www.forumlogistyki.pl Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców zaprasza do udziału w konferencji: ?Zarządzanie i logistyka łańcuchem dostaw w przemyśle spożywczym? 20.09.2012 r., siedziba Mecedes- Benz, Warszawa 30% rabatu przy rejestracji do 17 sierpnia 2012 r.  
   
ForumLogistyki2012TSLbiznes objął patronatem medialnym IV FORUM LOGISTYKI POLSKI WSCHODNIEJ, planowane na 8-9 października 2012 w Lublinie. Organizatorzy, firmy LOGNET Solutions Sp. z o.o. i Quantum software SA wraz z partnerem głównym firmą HELISECO Sp. z o.o., zapraszają do udziału.
 

IV Forum Logistyki Polski Wschodniej odbędzie się w formie trzech równolegle prowadzonych konferencji tematycznych:

–    FORUM LOGISTYKI I ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW
–    FORUM FLOTOWE
–    FORUM LOTNICZE I USŁUG CARGO – połączone ze zwiedzaniem Portu Lotniczego Lublin
 

 

Głównym atutem wydarzenia będą panele dyskusyjne oraz prelekcje wybitnych praktyków i ekspertów z dziedziny logistyki, transportu i zarządzania flotami pojazdów oraz lotnictwa i usług Cargo.

 

Od początku tworzenia tego wydarzenia, staraliśmy się połączyć interesy publiczno-prywatne poprzez rzeczywisty dialog biznesowy. Rolą tegorocznej edycji forum jest stworzenie właściwej atmosfery do rozmów na temat inwestycji w Polsce Wschodniej, podnoszących jej atrakcyjność w ujęciu lokalnym, przy uwzględnieniu transgranicznych szans rozwoju.

 

Grupą odbiorców są przedsiębiorcy zainteresowani inwestycjami w Regionach Polski Wschodniej, Przedsiębiorcy prowadzący firmy usługowo-produkcyjne oraz operatorzy logistyczni, firmy z branży lotniczej i flotowej. Zaproszeni są również przedstawiciele Władz Regionów Polski Wschodniej, Organizacje wspierające rozwój współpracy i finansowanie przedsięwzięć.

Podczas drugiego dnia konferencji odbędzie się popołudniowe spotkanie dedykowane największej inwestycji w Porcie Lotniczym Lublin, gdzie odbędą się jazdy testowe pojazdów osobowych, jak również loty widokowe flotą lotniczą.

 

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy, a w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorem projektu, Panią Marzeną Holko-Piwowarską +48 81 479 70 67, lub mailowy: marzena.holko@lognet.pl.

 

Więcej informacji na dedykowanej stronie: www.forumlogistyki.pl

Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
zaprasza do udziału w konferencji:

?Zarządzanie i logistyka łańcuchem dostaw w przemyśle spożywczym?
20.09.2012 r., siedziba Mecedes- Benz, Warszawa

30% rabatu przy rejestracji do 17 sierpnia 2012 r.

 

Zobacz także

C

Najnowszy numer

C
TSL Biznes 04/2021
Truck & Van 03/2021

Zapisz się do newslettera

C

Czytaj TSL biznes za darmo! Zapisz się do newslettera.

C